Wpis z mikrobloga

NIE tylko w Polsce ludzie NIE rozumieją, że NIE ma nic złego w łączeniu halloweenowych przebieranek 31.10 z refleksją 1.11 (°° ¯\(ツ)_/¯
Tłumaczenie:
Halloween? Nie, dziękuję. Jestem Włochem i mam swoje korzenie.
1. listopada Święto Wszystkich Świętych
2. listopada Upamiętnienie Zmarłych
Używaj głowy, nie dyni_

XDDD
#wloskinawykopie - tag do obserwowania ciekawostek na temat Włoch i włoskiego
#heheszki #bekazpodludzi #halloween #wszystkichswietych #ciekawostki #wloski #jezykiobce #naukajezykow
N.....n - NIE tylko w Polsce ludzie NIE rozumieją, że NIE ma nic złego w łączeniu hal...

źródło: comment_NGQmw480JxtEqcu3dYnuPtoYuldV9SPM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nuuskamuikkunen: Niech każdy świętuje co chce, ale chyba szkoda przerobić dzień zadumy i wpsomnienia nad bliskimi na przebieranki, zabawę i "dyskę" do rana? Całe życie nie myślisz o śmierci a dotknię ona każdego. Fajnie może czasem o tym pomyśleć, zamiast zagłuszać się głośna muzyką przebraniami i alkoholem?
  • Odpowiedz
@Dielektryk: Nigdzie nie napisałam o tym, że obchodzę Halloween. Ba, ja nie obchodzę żadnych świąt, nawet 1.11, bo myśleć o zmarłych mogę kiedy chcę.

No tak, bo jechać na cmentarz i myśleć o zmarłych bliskich można tylko i wyłącznie 1-2.11.
Mirku, Ty chyba nie rozumiesz, że Halloween jest innego dnia niż te dni zmarłych. Co jest złego w tym, że ktoś pobawi się ze znajomymi 31.10, a tydzień wcześniej/ 1.11/
  • Odpowiedz