Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PreczzGlowna: Tagujesz to jako #bekazpodludzi, zgaduję, że twoim idolem jest Hitler, lewaku, bo podobne miał zdanie o ludziach co ty. Twoim zdaniem, w tych czasach każdy musi brać udział w poganśkich obrzędach, nie żeby można było być chrześcijaninem lub ateistą. To jest jego dziecko, jeśli uważa Halloween za nie moralne, to ma prawo nie pozwolić dziecku w nim uczestniczyć. Wiadomo, że socjaliści tacy jak ty, wiedzą "lepiej" co dziecku potrzeba
Tagujesz to jako #bekazpodludzi, zgaduję, że twoim idolem jest Hitler, lewaku, bo podobne miał zdanie o ludziach co ty. Twoim zdaniem, w tych czasach każdy musi brać udział w poganśkich obrzędach, nie żeby można było być chrześcijaninem lub ateistą. To jest jego dziecko, jeśli uważa Halloween za nie moralne, to ma prawo nie pozwolić dziecku w nim uczestniczyć. Wiadomo, że socjaliści tacy jak ty, wiedzą "lepiej" co dziecku potrzeba i chcą
@romek898: Masz rację, może tak pisać, ale ja podkreśliłem, że użył tego tagu, żeby określić jaką ma osobowość i to uargumentować, przyrównanie do Hitlera, dla ludzi jego typu, to komplement, uwierz mi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 194
@dssadsadsadsa: Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Po prostu jak dziecko chce się grzecznie bawić z innymi dziećmi nikomu przy tym nie wadząc, a Ty mu nie pozwalasz, bo sobie ubzdurałeś, że jakaś Twoja ideologia nie powinna na mu na to pozwolić, to po prostu jesteś skończonym kretynem i absolutnie nie nadajesz się na rodzica.

Ktoś tego kretyna zmuszał do brania udziału czy po prostu dziecko samo chciałoby wziąć udział w