Wpis z mikrobloga

@PotatoZiemniak wycieki z silnika, zawieszenie, nic nie moze stukać i zbieżność czy nie był strasznie rozbity.
Ogólnie nie polecam tego silnika. Poszukaj 325ti to dobry pomysł. Takie 2.0 jest #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: z tego co widziałem zdania są bardzo podzielone odnośnie tego silnika, ale tez spotkałem się z opinią, że lepsze 6 cylindrowe, mi zależy dość mocno na gazie a to jedyny sensowny egzemplaż w mojej okolicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: niestety wszystko rozbija się o kasę - szukam auta za 6-7k, po zakupie włożyć jeszcze z tysiaka i śmigać bez większych problemów. Z końca produkcji i z mocniszjszymi silnikami to spokojnie dwa razy ponad budżet.
szukam auta za 6-7k, po zakupie włożyć jeszcze z tysiaka


@PotatoZiemniak odpuść sobie BMW. Samo zrobienie tylnego zawieszenia jak Cię to spotka to 2000zl, odma 800zl, hamulce przednie 500zl.
Naprawdę nie polecam nie mając kasy BMW nawet kompota. Kup sobie Golfa czy coś. Focusa.
@PotatoZiemniak: w sumie #!$%@?ąc od przedmówców to ja na odmianę polecę. E46 compact to takie jakby e36. Rynek używek i fora o E46 są tak zapchane częściami i wiedzą, że bez problemu sam byś wszystko ogarnął. Generalnie do czego można się #!$%@? to do aluminiowych wahaczy przednich ale kupujesz za grosze wycinane laserowo do driftu i wywalone. O ile mówimy o 2.0D to mój brat ma natrzaskane 500k i nadal jeździ
rozum mówi tak jak napisałeś - Golf, ale serce krzyczy BMW. :(


@PotatoZiemniak 150KM to jest namiastka BMW. Serio lepiej kupić 1.8T od VAGa i mieć #!$%@?. Czy jakieś inne tanie auto. Cena zakupu BMW to nic, utrzymanie tego jak nie masz domu, garażu i chęci to będzie udręka.
Jak chcesz dlubac to może, ale nie będzie tanio. Za 1000zl to tam wymienisz olej, klocki i czujnik oleju. Gdzie reszta? Myślisz, że
@PotatoZiemniak: No to tak jak reszta mówi. Auto jest spoko, silnik tez ale utrzymanie może cie zjeść ;) Sam mam e90 z tym silnikiem i wiem z czym się wiąże BMW - pierwszy serwis 2 lata temu jak robiłem to zostawiłem 2500zł - tarcze + klocki przód, wymiana odmy, płukanka, olej, filtry, olej skrzyni biegów, olej dyfru, uszczelnienie podstawy filtra oleju

pół roku temu robiłem rozrząd i uszczelniacze - dwie największe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najlepszy samochód do naprawy we własnym garażu. Dostęp części i ich wymiana bajka. Maglownica 1.5h roboty, wahacze godzinke