Wpis z mikrobloga

@DrunkMind: to, że ojcowie są "niedopieszczani" i dlatego ciągne ich do zwierzat - wiele ojców z mojego otoczenia (w tym mój) też mocno przywiązywali się do zwierząt, których najpierw nie chcieli, a w domu dostają mnóstwo miłosci od żony/dzieci. po prostu kolejny odcinek z serii "tatusiom jest bardzo źle, sa niekochani". mój chłopak też nie chciał kota, a teraz niańczy go bardziej ode mnie i wątpie, by dostawał mało miłości ode
@k-exo ja nie robię z nikogo ofiary tylko wspominam o znanym i potwierdzonym problemie, który np w USA miał swoje początki podczas wojny w Wietnamie. W naszym społeczeństwie bierze się to pewnie z narzuconych norm społecznych. Na mężczyzn nakładane są ogromne oczekiwania, których większość nie jest w stanie spełnić co potwierdza chociażby 8 krotnie więcej samobójstwo mężczyzn od kobiet, a nie bierze się pod uwagę, że faceci też są uczuciowi i to
@DrunkMind: a gdzie ja napisałam że ma wszystko znosić? XD nie piszę o samobójstwach (bo to prawdaże oni popełniają częściej), nie pisze o narzucanych obowiązkach (bo to prawda, że oczekuje się od nich że będą zaradni, odważni, będą utrzymywać dom etc), piszę wyłacznie o tym, że już komentarze dotyczące zbyt małej miłości od rodziny i w związku z tym przelanie miłości na zwierzaka jest często bzdurą i przesadą ;p mężczyźni mają