Wpis z mikrobloga

Szkoda, że nie pokazano w żadnym odcinku tego momentu, w którym święty Kamilek odsłania przed grupą swoje prawdziwe intencje względem Natalii, albo tych jego i Ewy szyderczych uśmieszków i komentarzy pod jej adresem. Pewnie tę dzisiejszą rozmowę też umiejętnie zmontują. Chyba można już oficjalnie uznać, że Lemieszewski został Darłakiem tej edycji...

#bigbrother
  • 10
@Show: Zaczynam się o ciebie niepokoić, dobry człowieku - ty już chyba nie jesteś w stanie się powstrzymać, by nie skomentować jakiegoś mojego wpisu... Aż boję się myśleć, co Freud by na to powiedział, gdyby żył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hannahmontana13: Gdybym szukała poklasku za moje wpisy - tak jak chyba większość wykopków - to może bym tak zrobiła. Ale dywersyfikowanie opinii na jakimś forum to dużo lepsza zabawa niż tzw. płynięcie z prądem. ;)
@patrycja-ewelina-ka: Mam jakieś dziwne przeświadczenie graniczące z pewnością, że nawet gdyby Kamil jakimś szczęśliwym trafem wkrótce odpadł, to produkcja przywróciłaby go pod byle pretekstem najdalej do tygodnia - czyli podobnie jak to było z "Łukaniem".