Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami trzeba zrobić pierwszy krok, a reszta jakoś pójdzie.
Sierpień 2019, domówka, ok.20 osób dyskutuje ze sobą wręcz się przekrzykując, nagle temat schodzi na podryw, wszyscy faceci wyrzucają swoje "genialne teksty".
Obniżenie standardów, kasztan, karteczki, koledzy etc etc, niektóre zabawne, inne żenujące, kilka genialnych też się trafiło.
Poczułem, że przyszła kolej na mnie, więc wstaję, prawie się #!$%@?ąc na ryj i mówię:
"A teraz wkracza cesarz podrywu" serio tak powiedziałem xDDD
Podchodzę do dziewczyny, która od samego początku mi się podobała, podaje jej rękę i recytuję tekst #!$%@? z reddita
"Mogłabyś to dla mnie potrzymać? Idę na spacer"
Nie licząc dziewczyny, wszyscy włącznie ze mną wybuchnęli śmiechem, na tym miało się skończyć. Chciałem po prostu zarzucić fajnego suchara, moja pewność siebie nie była na takim poziomie, żeby kogoś w ten sposób podrywać.
Śmiechy jeszcze nie ustały, a Ona się uśmiechnęła, powiedziała:
"Pewnie"
I pociągnęła mnie do wyjścia xD
No i tak zamiast siedzieć na domówce, to całą noc łaziliśmy po parku i rozmawialiśmy. Pogoda w tym roku nie rozpieszczała, ale jakoś nam to nie przeszkadzało.
Byliśmy razem zaledwie miesiąc, żeby odkryć, że jednak tak dobrze do siebie nie pasujemy, ale rozstaliśmy się bez żalu i utrzymujemy kontakt. Dla mnie to było bardzo cenne doświadczenie - drugi związek w moim życiu, po pięciu latach przerwy - zyskałem fajną koleżankę i dużo pewności siebie.
#zwiazki #podryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 35