Wpis z mikrobloga

@waro: Czyli konserwatywne poglądy są antywolnościowe? W takim razie jakie są wolnościowe, lewicowe ze swoimi potężnymi ciągotami do cenzury pod pretekstem mowy nienawiści? A może wolnościowy jest swobodny dostęp do aborcji gdzie daje się się możliwość przerwania czyjegoś życia ,,bo tak''? Czy może wolnościowe jest prawne zrównywanie niektórych zboczeń (a innych nie) z normalnymi zachowaniami?
A może wolnościowy jest swobodny dostęp do aborcji gdzie daje się się możliwość przerwania czyjegoś życia ,,bo tak''? Czy może wolnościowe jest prawne zrównywanie niektórych zboczeń (a innych nie) z normalnymi zachowaniami?


@nbhd: Może zacznijmy od pytania czy wolnościowym postulatem jest ograniczanie praw obywatelskich (organizowanie marszy czy prawna legalizacja związków) ludziom, którzy nikomu nie wyrządzają żadnej krzywdy?

@technojezus: fajny mem, taki z alternatywnej rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡
@technojezus: Dobra rada. Gdy podpisujesz obrazek używaj białych liter z czarną obwódką. Wtedy litery będą widoczne na każdym tle. A tak jak ty zrobiłeś litery na białej koszuli Korwina są nieczytelne.
@technojezus: Czekaj, a czy to przypadkiem nie Korwin ostatnio wyzywał wyborców pisu od idiotów? I dla kontrprzykładu proszę mi podać chociaż jedną wypowiedź gdzie Zandberg odniósł się do kogoś z nienawiścią.

Już nie mówiąc o tym, że ten fragment:

Wasze postulaty godzą w ład społeczny i są groźne dla społeczeństwa

to tak bardzo ładnie zakamuflowany zamordyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie pewnie, ostatnio już Konieczny, poseł z
@waro: Dla mnie obojętnie czy ktoś jest z PiSu, błazneracji , platfusów czy wiosn, jak ktoś mówi głupoty czy wali hipokryzja to się z nich śmieję obojętnie po której stronie są.

I tak nikt lewicy jeżeli chodzi o hipokryzję nie pokona.

Zandberg wiele głupot gada tak czy siak.

Ale czy to przypadkiem nie w Konfederacji znajdują się ludzie, którzy publicznie zapowiadają wsadzenie do więzienia ludzi z ugrupowania Koniecznego?


A ty wiesz,
@technojezus: piszę ci wcześniej:

absolutnie nie popieram takich wypowiedzi i uważam, że są niegodne z ust posła.

a ty mi później:

ale widzę z kim mam do czynienia, z bojowkarzem #neuropa który widzi zło tam gdzie mu odpowiada, a swoi są czyści jak łza i ich bronisz


@technojezus: No to sorry, ale nie będę się powtarzał xD

Poza tym wypowiedzi Koniecznego czy Śmiszka nie wzięły się znikąd.
Lewactwo zdziwione że konserwatywne ugrupowanie chce realizować konserwatywne postulaty


@L3stko: Konserwatyści konserwują zastany porządek przecież. Rewolucjoniści chcą ją zmieniać.