Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DrJekyllandMrHyde: akurat o tego małego szczekacza dbam bardziej niż o siebie.

@RobertKowalski: można powiedzieć że kolega chyba czytał poprzednie wpisy z Siusiakiem. Odi ma chorobę sierocą, walczymy z tym cały czas, a on radzi sobie bardzo dobrze z czego jestem niesamowicie dumny :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
@EnderWiggin: Odi zostaje sam maks godzinę jak jedziemy na zakupy, jak jedziemy na parę godzin np do babci to albo zabieramy go ze sobą a jak zostaje to ma organizowany cały czas, od ukrywania smakołyków, szykowania zabawek po zostawione radio albo telewizor z jakimś filmem z ptakami, bo lubi oglądać je przez okno.

Dodatkowo jest kamera gdzie gdyby coś się działo niespodziewanego to od razu wracam do domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Heady1991: wyrko jest jego i ja to szanuje. Jak ma ciężki dzień to idę sobie tam usiąść do niego i po prostu siedzimy.

@EnderWiggin: na ten moment to niestety odpada. Chcemy go zaprzyjaźnić z kotami ;)

@sorasill: jak traktujesz psa jak członka rodziny to oczywiście że się o niego troszczysz, czasami energia, czasami męczy, ale to mój kumpel.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Siusiak dostaje tylko suchą karmę + witaminy, jest trochę zepsutym kundelkiem, ma wrażliwe bebeszki, jak zje inną karmę niż tą którą ma to od razu biegunki, gazy itp.
O dziwo szukając karmy przez ponad rok sprawdziliśmy różne, od tych drogich po te najtańsze, obecnie ma jakąś, której nazwy teraz nie pamiętam za 20zł/kg i na tej i gazów nie ma i lepiej się czuje.

Czasami dostaje jakieś domieszki jak olej/tran
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: coooo :O jakoś moja pannica zostaje sama w domku, zostawiamy jej sporą ilość gryzaków (drewno, skóry bydlęce suszone, kurze łapki) i jest spoko. Po przyjściu na chatę szybkie siku na dworze i po obiadku lecimy na godzinny spacer + trening. Jakoś nie 'zdziczał' piesiu, daje radę sama.
  • Odpowiedz