Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: a to tak nie mozna? Jak jakaś kobieta napisze, że nie patrzy na wygląd, a inna, że patrzy i to srogo, to sie obie je traktuje jako hipokrytki, zwlaszcza tę ktora twierdzi ze nie patrzy na wyglad, bo przeciez skoro druga patrzy to ta pierwsza jest hipokrytką. Ale z incelami juz tak nie mozna?
  • Odpowiedz
Ale z incelami juz tak nie mozna?


@BloodyMassacre26: Możesz się zniżać do poziomu kogoś tam. Nie przekładaj tego też na każdego incela, bo chyba nie sądzisz, że każdy się zachowuje tak samo?

Incel to prawiczek i tyle, nie ma innych cech w tym zestawie. Ty to jakbyś opisała miliardy ludzi i wszyscy kopia w kopię. No tak nie
  • Odpowiedz
@NieMaSzans:

1. Skoro decyduje się na s--s z dziwką która dziewicą nie jest to równie dobrze może wziąć się za zwykłą dziewczynę która ma mniejszy przebieg niż dziwką, nie trzeba jej płacić (nie ma czegoś takiego że wychodzi ona drożej, bo laski często już w tym wieku pracują i płacą same za siebie, prezenty też czasem kupią facetowi) i do tego obdaruje uczuciem które
2. Istnieje
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Po pierwsze, nie wiem kto ci zarzucał hipokryzję, ale to i tak bez znaczenia. Czy oceniasz po wyglądzie czy nie, oznacza jedynie, że jesteś wyjątkiem od reguły i to nic nie wnosi do tematu. Gdyby świat składał się z samych takich jak ty (przyjmując, że jesteś taka jak się przedstawiasz), to przegrywy by nie istniały (te matrymonialne, których jest większość).

Po drugie, twój zarzut jest bardzo słaby, bo tylko
  • Odpowiedz