Wpis z mikrobloga

  • 387
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem kiedyś zostać myśliwym ale zrezygnowałem gdy dowiedziałem się ze w ramach inicjacji trzeba wsadzić sobie dubeltówkę w odbyt aż po samą kolbę i oddać suchy strzał. Starsi myśliwi krzycza wtedy „Darz bór! Darz bór!”.
  • Odpowiedz
@Tommy357: witam kolegę :) mnie niebieski zaraził pasją do polowań i teraz razem sobie jeździmy. Jest to niesamowite za każdym razem,że mozna tak obcować z naturą. Za każdym razem zachwycam się tym,że mogę przebywać w naturalnym środowisku tych zwierząt. Wkurza mnie za każdym razem,jak ludzie krytykują polowania, ale wiem, że wynika to przede wszystkim z ich niewiedzy na ten temat. Cieszę się natomiast,że coraz więcej kobiet zaczęło polować. Darz bór
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tommy357: weź se kup okulary, bo to są balony pogodowe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szanuję pod jednym warunkiem: że od łba do ogona mięso będzie użyte
  • Odpowiedz
ludzie krytykują polowania, ale wiem, że wynika to przede wszystkim z ich niewiedzy na ten temat


@opkahopka: No to oświeć mnie czemu walicie do dzikich kaczek albo bażantów, ogółem do gatunków, które mają naturalnych wrogów i w niczym nie szkodzą. Czemu wolisz zabijać niż faktycznie obcować z naturą np studiując ornitologię?
  • Odpowiedz
@Tommy357: Mięso z dzikiej zwierzyny jest obarczone wielokrotnie mniejszą krzywdą niż szyneczka z biedronki. Wegeterroryści powinni myśliwym całować stopy za ich ciężką pracę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
wielcy bambinisci się tu odzywają, ale jak sarna w-------i się pod auto albo dzik rozryje wam ogródek to pierwsi będziecie żeby rzucić kamieniem xd @smyl: @worldisafuck:

@MartinCh: tu słowo do pana, chcesz hormonalnie kontrolować populację dzika? xd albo wolisz żeby nie dokarmiać i zdychały w bólu z głodu parę dni niż kulka i szybka śmierć? xd
  • Odpowiedz
@szczekacz666: Możesz uznać to za zabawne ale antykoncepcja dla dzików to nie jest żaden wymysł. Jakoś tyle lat gatunek przetrwał bez udziału wspaniałomyślnych gajowych co sądzą, że to oni kreują naturę. Jest jeszcze drugi powód, dla którego nie powinno się jakkolwiek dokarmiać a mianowicie są to nęciska. Czym jest nęcisko? To takie s-----------o a'la paśnik gdzie można wabić zwierzęta pożywieniem i walić do nich z małej odległości. Tyle, że dzik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MartinCh: no tyle lat przetrwał gatunek bez myśliwych ok, ale zauważ że w tym czasie człowiek też się "rozrósł" i trzeba to kontrolować, mi np dziki raz pół pola z zimniorami przeryly i nic nie mogłem zrobić, zastąpisz pułapkę to masz problemy ze strony urzędu bo to robota myśliwych, a mieliśmy takiego że nic nie robił akurat i weź tu pracuj w takich warunkach
  • Odpowiedz
@szczekacz666: Teraz wyobraź sobie, że myśliwi z twojego okręgu mogą pośrednio być odpowiedzialni za twoje straty. Właśnie przez dokarmianie. Dzik zwabiony pożywieniem zapuszcza się w tereny gospodarstw a potem pan myśliwy stawia sobie na polu ambonę i struga bohatera. Mięso idzie na sprzedaż, kasa ze sprzedaży na odszkodowanie twoich zimniorów i kolejną porcję karmy. Koło się zamyka, ważne że jest do czego postrzelać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MartinCh: akurat w mojej okolicy są ambony ale paśnika nie ma w ogóle, no ale tak jak mówisz jak paśniki gdzieś blisko będą stawiać to dzik się przesiądzie na pole, tu ci rację przyznam

W sumie to nawet paśników nie trzeba, ostatnio widziałem na drodze w lesie rozsypane chyba z 10 skrzynek jabłek, kawałek dalej ambona z idealnym widokiem na jabluszka, ale autem dalej nie dało się przejechać tyle tych
  • Odpowiedz
@szczekacz666: ale bohater, dzięki temu, że zabijasz zwierzęta to dziki nie rozorają mi ogrodu (kto słyszał o płocie?) albo sarna mi nie wybiegnie na drogę, brawo xD wegetarianinem nie jestem ale polowania to s-----------o
  • Odpowiedz