Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zrobiłem 2 miesiące temu prawo jazdy. Mam 19 lat, mieszkam z rodzicami i własnego auta nie mam, ale tak średnio z 1-2 razy w tygodniu jeżdżę jako kierowca (samochodem rodziców). Na moim osiedlu są miejsca parkingowe wzdłuż chodnika (parkowanie równoległe). Nie mam z tym problemu, jestem w stanie dość szybko zaparkować równo do chodnika, w odpowiedniej odległości od innych pojazdów. I tu się pojawia problem, mianowicie mój ojciec - zawsze kiedy zaparkuję on musi wsiąść w samochód i poprawić po mnie. Poprawić to znaczy całkiem wyjechać z miejsca i wjechać z powrotem, stając dokładnie tak jak ja stanąłem. Wkurza mnie to, bo czuję się jak niekompetentny debil, chociaż wiem że parkuję normalnie i to mój ojciec ma jakiś dziwny problem. Jak to rozwiązać? Mówiłem mu że mi się to nie podoba i nie pomogło. #prawojazdy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 54
MeksykańskiOnkolog: @AnonimoweMirkoWyznania:

Mówiłem mu że mi się to nie podoba i nie pomogło.

Zarobisz chłopczyku sam na własne auto to wtedy ewentualnie będziesz miał prawo głośno mówić że coś ci się "nie podoba". A na razie jesteś młody, nastoletni, niesamodzielny i niepoważny, dostałeś od rodziców przywilej jeżdżenia ich autem i nie masz prawa podskakiwać że ci się coś nie podoba, na miejscu rodziców odebrałbym ci klucze do auta za taką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@AnonimoweMirkoWyznania: pretendjonalną uwagę xD nie dziwię się, że napisałeś to z anonima, bo właśnie zostałeś bialorycerzykiem czyjegoś ojca, który rigczu nie ma i zamiast syna pochwalić za fajne parkowanie lub nauczyć go jak to robić według niego, to ma na tyle male jajca że woli wsiąść i poprawić. No ale lepiej się opluć przy wyzwaniu małoletnich, niż trochę podumać
AnonimowyTowarzysz: @pomidorowka:

pretendjonalną uwagę xD


*pretensjonalną.

Ależ ja nie bronię ojca, jest mi go zwyczajnie żal bo trzeba mieć dużo braków i autorytet na niskim poziomie żeby ledwo wyrośnięty od ziemi nastoletni szczylek synalek tak podskakiwał i roszczeniowo podchodził do życia. Tatulek pozwolił młodemu folgować i ma teraz to na co zasłużył, co nie znaczy że nie mam napisać młodocianemu co o nim myślę. Zacznij czytać ze zrozumieniem. Piszę z
@AnonimoweMirkoWyznania: Do anonima wyżej: jesteś durny i bezjajeczny. Założyć konto w tym serwisie to kilka sekund, więc trudno o bardziej lamerską wymówkę na to, że wstyd Ci pisać te wysrywy pod własnym nickiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OP - nie przejmuj się. To auto ojca, więc może sobie nim i 3x parkować w to samo miejsce. Po prostu to olewaj, a jak potrzebujesz auta, rozważ zakup własnego.
AzjatyckiNarrator: @Pantegram:
Założenie konta wymaga podania numeru telefonu, a numer to już zbyt prywatna sprawa żeby udostępniać go administracji portalu o tak szemranej opinii. Masz jakiś problem z myśleniem logicznym żeby to zrozumieć, dociera do ciebie dzieciaku że ktoś może faktycznie nie mieć konta w serwisie? Przecież ty sam nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem, a tylko jakąś dziecinną ksywką "pantegram" którą spocony wymyśliłeś przy zakładaniu konta, bo myślałeś że