Wpis z mikrobloga

@Mizumono: Propos mema, przypomniała mi się historia, która zawsze była dobrym dowcipem na rodzinnych imprezach. Będąc 4 albo 5-letnim brzdącem na spacerze z babcią zauważyłem zabawkę w kiosku:
- babciu, babciu, kup mi tę zabawkę!
- ależ wnusiu, już masz taką zabawkę w domu...
- no dobrze... ale babciu, jak mnie oszukałaś, to tak Ci przypier... ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie wiem skąd znałem ten
  • Odpowiedz
@msea940: nie zesraj się nad tym redditem
tak, są tacy mili i pomocni bo innych głosów tam nie dopuszcza się, cenzura over 9000, tak jak i polityczna poprawność do wyrzygania. Gardzę nimi.
ale tak, pomijając tematy polityczne i społeczne jest tam ciekawie, ale dlaczego? Ano dlatego, że jest po angielsku - wypowiadają się ludzie z całego świata i to jest jedyne co Reddit sprzedaje.
Reszta, to kółko wzajemnej adoracji, czy
  • Odpowiedz
@msea940: Piękny komentarz. W życiu nie widziałem lepszego określenia dla tutejszego zbioru #!$%@?


@marsmarchmars: no, lepiej nich korporacja pilnuje co można napisać, a czego nie. Każda krytyka uznawana jest za hejt, a dozwolone jest tylko zachwycanie się i poklepywanie po plecach.
Reddit jest robiony pod #!$%@? snowflakes, które potrzebują swoich safe spaces.
  • Odpowiedz
@msea940: nie zesraj się nad tym redditem

polityczna poprawność do wyrzygania. Gardzę nimi.

Reszta, to kółko wzajemnej adoracji, czy raczej #!$%@?.


@FrasierCrane: patrząc właśnie na ten komentarz jako przykład widać zasadniczą różnicę pomiędzy redditem i komentarzem - brak napędu frustracyjnego u większości użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jurek-xd: No bo reddit w porównaniu do Wypoku to ultra nudne gówno. Jest tam tylko parę fajnych fandomów jak Shitpostcrusaders, albo czasami trafi się jakaś fajny subbreddit tematyczny jak horror stories. Główna to głównie jakieś boomerskie żarciki, filmy z kotami, screeny z twittera, a przez 90% czasu wygląda jakby neuropa przejęłą Wykopalisko, bo co drugi post w gorących to polityka. Z Wykopu przynajmniej od #!$%@? memixów wychodzi i można się
  • Odpowiedz
@Kliko nie rozumiem jak ludzie mogą nie widzieć tego co opisałeś. Przecież mirko to jest złoto na skalę świata. Nie spotkałem się z czymś takim nigdzie a bywałem i bywam w internetach paru krajów.
  • Odpowiedz