Wpis z mikrobloga

  • 223
Kupiłem dla mamy multicooker, chciałem go przetestować co by nauczyć potem mamę jak się używa. Poprosiłem #rozowypasek by starła marchewkę, pietruszkę itd to się ugotuje zrobi rybę po grecku. Wsadziła tam tarkę i porysowała teflon. Oczywiście teraz płacz i to że uniosłem się jak to zobaczyłem. Kurna, tarka w garnku teflonowym i jeździ niczym Paganini smyczkiem po skrzypcach... Ale nie ma to jak teraz zganiać na mnie, bo mogłem sam. A szkoda strzepić ryja. #niebieskiepaski #zwiazki oczywiście obiadu już nie będzie
klocek96 - Kupiłem dla mamy multicooker, chciałem go przetestować co by nauczyć potem...

źródło: comment_qJg3SaFytRl4PYwN8ImZIetn1WpSsrnD.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@klocek96 no w sumie Ty chciałeś sprawdzić jak działa, a kazałeś różowemu robić. Jakbyście robili razem to byś od razu zauważył, że wkłada tarkę do środka i byś uratował garnek. Poza tym strasznie szajski ten garnek jak taka cieniutka warstwa tego. Oczywiście różowy mógł pomyśleć, ale pewnie oboje nie przeczytaliście instrukcji, a teraz płacz? No cóż, trzeba dokupić sam garnek. Złożcie się razem i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pamposz: są też druciki do telefonu, o specjalnie niższej twardości które go nie rysują. Ale gdyby ktoś przy mnie to robił zwykłym to bym zamordowała.
  • Odpowiedz
  • 12
@nika_blue Ale trzeba być kompletnym imbecylem żeby potrzebować instrukcji do korzystania z garnku. Gdyby nie taka instrukcja to pewnie zamiast umyć garnek po gotowaniu to pewnie byś wyrzuciła go lub włożyła do pralki. Niech jeszcze będzie informacja uprzedzająca przed rozpalaniem ogniska, wrzucaniu kamieni, wlewaniu kwasu, dziurawieniu, rzucaniu z wysokości na chodnik, bo byś nie wiedziała, że tak nie powinno się robić. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Xerdur to nie jest zwykły garnek tylko część multicookera, który ma robić 10001 dań, więc nie jest takim prostym urządzeniem. Poza tym nawet prosta patelnia ma instrukcje obsługi. Np. Nie używanie metalowych rzeczy do teflonu to oczywistość, ale już mało kto wie, że powinno się teflon smarować tłuszczem po każdym myciu i nie używać na maksymalnym ogniu.
@klocek96 nie mówię, że to gówno, tylko, że każdemu może się zdarzyć niechcący coś zepsuć,
  • Odpowiedz
  • 4
@nika_blue no dobrze że rozumiem Twoja argumentację, ale ja jej powiedziałem by nawet łyżka tam nie skrobala tylko ewentualnie drewienkiem delikatnie. Ja w tym czasie nie poszedłem sobie grać, tylko trzeba było dokupić rybę
  • Odpowiedz
@klocek96 no to widocznie miała jakieś zaćmienie mózgu. Może była zmęczona? Nie mówię, że nie popełniła głupoty, bo to oczywiste, ale pewnie też jej przykro, że zniszczyła drogi sprzęt i na pewno nie zrobiła tego specjalnie. Ludzie robią różne głupoty, a pewnie na nią naskoczyłeś i w stresie powiedziała, że mogłeś sam zrobić. Focha strzeliła, ale tak naprawdę pewnie jej bardzo przykro i pewnie sama wie, że durnie się zachowała. Po prostu
  • Odpowiedz
@klocek96 z ciekawości sprawdziłam i te miski są po około 110zl, więc nie tak tragicznie patrząc na cenę całego multicookera. Zrzucicie się po 55 zł i kupi się nową, może nawet lepszą bo są ceramiczne. Wtopy w kuchni się zdarzają i kiedyś będziecie się z tego śmiać. Pomyśl, że są ludzie co potrafią spalić mieszkanie robiąc frytki, więc naprawdę może być gorzej ;)
  • Odpowiedz
@nika_blue: Tylko jednak powinno się mieć odrobinę oleju w głowie żeby wiedzieć, że nie wolno szorować metalowymi przedmiotami ostro zakończonymi (a tarki takie przecież mają) bez względu na typ i materiał naczynia do gotowania.
  • Odpowiedz
  • 5
@nika_blue nie no sorrki czemu mam się zrzucać teraz? Dałem 300 zł, odkładałem 1.5 miesiąca (student) i nagle do wyrzucenia. Nie dokupie do tego specjalnie garnka, a ten sprzęt miał fajne parametry i nie był najniższej półki
  • Odpowiedz