Wpis z mikrobloga

  • 223
Kupiłem dla mamy multicooker, chciałem go przetestować co by nauczyć potem mamę jak się używa. Poprosiłem #rozowypasek by starła marchewkę, pietruszkę itd to się ugotuje zrobi rybę po grecku. Wsadziła tam tarkę i porysowała teflon. Oczywiście teraz płacz i to że uniosłem się jak to zobaczyłem. Kurna, tarka w garnku teflonowym i jeździ niczym Paganini smyczkiem po skrzypcach... Ale nie ma to jak teraz zganiać na mnie, bo mogłem sam. A szkoda strzepić ryja. #niebieskiepaski #zwiazki oczywiście obiadu już nie będzie
klocek96 - Kupiłem dla mamy multicooker, chciałem go przetestować co by nauczyć potem...

źródło: comment_qJg3SaFytRl4PYwN8ImZIetn1WpSsrnD.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@nika_blue no dobrze że rozumiem Twoja argumentację, ale ja jej powiedziałem by nawet łyżka tam nie skrobala tylko ewentualnie drewienkiem delikatnie. Ja w tym czasie nie poszedłem sobie grać, tylko trzeba było dokupić rybę


@klocek96: Ona faktycznie musi być wyjątkowo głupia. Ja bym nie potrafił być z taką osobą, którą trzeba pilnować uważniej niż małe dziecko. Przecież nawet tarcie warzyw prosto do garnka musi być strasznie nie wygodne i nie mogła
  • Odpowiedz
@nika_blue nie no sorrki czemu mam się zrzucać teraz? Dałem 300 zł, odkładałem 1.5 miesiąca (student) i nagle do wyrzucenia. Nie dokupie do tego specjalnie garnka, a ten sprzęt miał fajne parametry i nie był najniższej półki


@klocek96: Tutaj kiedyś jakiś mirek opisał sytuację, że jej współlokatorka wywala noże, które się lekko strzępią i kupują nowe, zamiast je naostrzyć. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Xerdur moja tarka jest metalowa ale ma gumową osłonę na dnie i nie szoruje niczego. Aczkolwiek ta osłonka może odpaść po myciu czasami, więc faktycznie trzeba zwrócić uwagę.

Oczywiście, że trzeba mieć olej, ale nie znam ani jednej osoby która zawsze jest na wszystkim skupiona i nigdy nie popełnia błędów. Mój niebieski rozwalił mi okulary i telefon, siostra porysowała samochód, brat wsadził puszkę z farbą w pokoju i opryskał mi całą biblioteczkę
  • Odpowiedz
@klocek96 300zl? Takie porządne urządzenie kosztuje kilka razy tyle. To w takim razie wyjaśnia czemu ten teflon tak łatwo odleciał. Bo naprawdę wygląda, że go było 0,001 mm. Pewnie miska do tego co kupiłeś w takim razie jest warta max 30 zł, więc różowa spokojnie może kupić sama. Skąd wiesz, że nie da się dokupić? Sprawdzałes? Każdy sprzęt ma gwarancję i na pewno można w serwisie zamówić części zamienne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klocek96: relacje z kobietą którą się kocha są mniej ważne niż garnek o wartości 100 zł. Bardziej cenisz 100 złotych niż swoją różową xD

Kapitalizm już wam usunął wszelkie resztki godności xD
  • Odpowiedz
@klocek96 nie wyciągam wniosków tylko z Twoich wypowiedzi, ale już tu Twoją dziewczynę zwyzywano, wyśmiano i radzono wyrzucić za drzwi więc tylko przedstawiam inną opinię. Skoro zrobiłeś taki wpis to zakładam, że chciałeś sobie ponarzekać i pewnie masz zły humor, ale trzeba trochę luźnej podchodzić do życia i nie przejmować się tak głupotami. Miło z Twojej strony, że chciałeś zrobić mamie prezent i mam nadzieję, że uda się kupić nową cześć :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@klocek96: Potraltowales ja jak dziecko czy psa i dziwisz się, że się obraziła. Popełniła błąd, którego konsekwencji wcześniej nie znała. Teflon zdarty, nie da się naprawić (co samo w sobie jest konsekwencją wystarczającą dla dorosłego człowieka żeby drugi raz takiego błędu nie popełnić). A Ty ja wyzwales jak psa który nasral na dywan.
  • Odpowiedz
  • 0
@NacpanaKislem jak nie znała? Wiedziała dobrze, zresztą jej powiedziałem by nawet łyżka nie brała bo się może porysować. Nikogo nie traktowałem jak psa. Co to w ogóle za jakieś robisz uprossczenie
  • Odpowiedz
  • 0
@nika_blue na około strasznie wszystko obmyślasz. Dla mnie sprawa zawsze jest prosta. #!$%@?, naprawiam albo ponoszę koszta. Nie wchodzę w płacz i nie obwiniam innych. Polecam. Mniej się jest #!$%@? i toksycznym. Wieczór normalnie spędziłem z różową. Na nikogo się nie obrażam. Tylko przekonałem się, że jest technicznym ignorantem. Mnie swego czasu ostrzegała przed swoją patelnia bym jej nie porysował więc dobrze wiedziała co się może stać. Nikt mi rekojmy nie uwzględnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klocek96: Co xD?

Właśnie w komunizmie ludzie bardziej szanowali sobie relacje rodzinne i ze znajomymi ponad pieniędzmi ponieważ tych I tak wiele nie było więc bardzo istotne było pomagać sobie wzajemnie xD

Dzisiaj jedyny szacunek to jest do pieniądza.
  • Odpowiedz