Wpis z mikrobloga

  • 223
Kupiłem dla mamy multicooker, chciałem go przetestować co by nauczyć potem mamę jak się używa. Poprosiłem #rozowypasek by starła marchewkę, pietruszkę itd to się ugotuje zrobi rybę po grecku. Wsadziła tam tarkę i porysowała teflon. Oczywiście teraz płacz i to że uniosłem się jak to zobaczyłem. Kurna, tarka w garnku teflonowym i jeździ niczym Paganini smyczkiem po skrzypcach... Ale nie ma to jak teraz zganiać na mnie, bo mogłem sam. A szkoda strzepić ryja. #niebieskiepaski #zwiazki oczywiście obiadu już nie będzie
klocek96 - Kupiłem dla mamy multicooker, chciałem go przetestować co by nauczyć potem...

źródło: comment_qJg3SaFytRl4PYwN8ImZIetn1WpSsrnD.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@klocek96: Gdybyś słuchał Korwina to byś wiedział, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn i co za tym idzie trzeba im wszystko tłumaczyć jak krowie na rowie bo inaczej coś #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@klocek96: to teraz sobie pomyśl co by było jakby była odwrotna sytuacja: ona kupiła by coś ważnego a Ty byś przez głupotę, nieogarnięcie życiowe czy nawet gapiostwo czy zamyślenie popsuł, porysował czy zniszczył. Ona by wydarła ryja, że jak Ty mogłeś, Tobie byłoby głupio i czułbyś się winny to byś przepraszał.

A ona? przecież to Twoja wina!!!! Wyjeb za drzwi na chwałę wszystkich tych co nie mają odwagi tj. żal
  • Odpowiedz