Wpis z mikrobloga

Jaki można zrobić fajny ciekawy tatuaż na przedramie w kwocie 250-350? Kolega ma znaki z wiedźmina i jak dla mnie wygląda to zajebiscie, ale chciałbym jednak coś innego. Macie jakieś ciekawe wzory?
#tatuaze
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@TadzioNorek: i chcesz, aby mirko wybralo ci wzor który będziesz nosic cale życie?
Ktos cie potem zapyta skad taki pomysl a ty powiesz 'jakis random w necie mi podeslal'
  • Odpowiedz
  • 11
@fstab XDD?? A jak wybieram z książki to potem mówię że książka mi tak powiedziała? Nie rozumiem tego toku myślenia, przecież muszę się czymś zainspirować albo zobaczyć co mnie zaciekawi
  • Odpowiedz
  • 3
@TadzioNorek polecam inaczej zrobić. Popatrz po pracach różnych artystów i wybierz takiego, którego styl dziarania Ci się najbardziej podoba. Możesz do takiego napisać i zapytać czy w ogóle coś dziara za tak małą kwotę, oraz czy ma jakieś wolne projekty i się umówić na jakiś termin itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@TadzioNorek: i chcesz, aby mirko wybralo ci wzor który będziesz nosic cale życie?

Ktos cie potem zapyta skad taki pomysl a ty powiesz 'jakis random w necie mi podeslal'


@fstab: Dokładnie w taki sposób niedawno pod wpisem @wespazjan, mirabelka @Zmorka podrzuciła ten oto obrazek, na którego tatuowanie techniką hand poke w dość intymnym miejscu jestem już umówiony. Tak, jak ktoś się mnie kiedyś zapyta o ten wzór to powiem
SzaraMorda - > @TadzioNorek: i chcesz, aby mirko wybralo ci wzor który będziesz nosic...

źródło: comment_5Hv0pEJpxMNOPPkkGNovxGNPJy7XBdQR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz