Wpis z mikrobloga

@espumisanmax: Właśnie wyszedłem z typowej rodzinnej japońskiej restauracji. Świetne przyżycie, czułem sie jak upośledzony umysłowo bo nic nie kumałem z menu (mieli bez obrazków) i parka siedząca obok musiała mi pomagać. Okazali się bardzo miłymi ludźmi którzy byli bardzo zainteresowani Polską, przegadaliśmy 3 godziny używając migów oraz google translatora. Potem cała restauracja (jakieś 10 miejsc) wciskała mi różne specjały które muszę spróbować. Na koniec chcieli zapłacić mój rachunek. (Odmówiłem bo i tak moja firma za to zapłaci.) Ogólnie fantastyczne doświadczenie, o wiele wolę takie akcje niż typowe śmieci dla turystów, utwardziło mnie to w przekonaniu, że im mniej turystyczna miejscowość tym bardziej autentyczne doświadczenie. #japonia #azja #podroze #podrozujzwykopem #pracbaza
espumisanmax - @espumisanmax: Właśnie wyszedłem z typowej rodzinnej japońskiej restau...

źródło: comment_sGRz3UraehOhWQS1OO0IPvJxKjt0boV4.jpg

Pobierz
  • 4
@Hubciap: w smaku fantastyczne, oczywiście niektóre kawałki bardziej mi smakowały od innych szkoda że nie wiem co ja w sumie jadłem haha. Nie moge powiedzieć żeby cokolwiek było "przekombinowane". Jeden kwałek łososia premium dosłownie rozpłynął mi sie na języku. Ogólnie świeżo, domowo i w miare tanio (oprócz piwa)