Wpis z mikrobloga

Mirki rozglądam się za samochodem. Chciałem kupić benzynę z przyszłością do lpg albo od razu z lpg. Jak to jest z aktualnymi instalacjami. Wiem że kiedyś żeby lpg się zalaczylo silniki musiał się nagrzac co w zimie oznaczało dość długa jazdę na benzynie. Głównie będę dojeżdżal do pracy około 25km w cyklu mieszanym. Czy aktualne instalacje też wymagają ciepłego silnika?
#motoryzacja #samochody #lpg
  • 40
@nochybaniebardzo montujesz sobie czy komuś co 8 miesięcy?

@golf3cabrio no ja nigdy nie miałem gazu, ale znajomi. W dzisiejszych czasach bez samochodu to jak bez ręki :)

@wiejar ładnie, ja szukam właśnie tak do 150km ale myślałem też nad automatem i tam zazwyczaj jakieś większe silniki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frems: gaz NAJLEPSZA rzecz do auta ever. Nie słuchaj #!$%@? ze silnik psuje. Ja w swoim mk4 kręcę właśnie 90tys na gazie i ok. A nawet jak padnie to za zaoszczędzone pieniądze se 2 razy silnik zmienię a co stać mnie xD i jeszcze zostanie hehe
@frems: zgadza się to jest jeden z dwóch minusów jaki e ma auto z lpg drugi to ten na akumulatorze. Z tym że wjazd na podziemny to bardziej wina niewydolności wentylacji, bo są takie gdzie normalnie się wjeżdża