Wpis z mikrobloga

@AstralWanderer: Moim zdaniem niepotrzebnie sobie coś wyobraziłeś czytając ten wpis. Ja tylko siedzę w domu, nie latam za kobietami, ja nie z tych. Nie chcę się dokładać do tego zepsutego systemu, wyrażam nonkonformizm
  • Odpowiedz
@Thachi: szanuję :3 jednak z twoich wpisów (nie tylko z tego wątku) wyłania się obraz osoby, która jednak chciała by odrobiny normickiego życia, trochę jak z lisem i kwaśnymi winogronami xD Jeszcze długa droga przed tobą uczniu czarodzieja...
  • Odpowiedz
@AstralWanderer: Zależy co rozumiesz przez normickie życie. Na pewno nie chciałbym sprzedać swoich zasad, bo nawet jeśli dałoby to jakiś skutek, który by mnie interesował to jednocześnie zrobiłbym coś co krytykuje i co mnie obrzydza
  • Odpowiedz
jeżeli nie zależy ci i wytwarza to przyciąganie - jest twoja

jeżeli tobie zależy ale wywołuje to u niej odwrotną reakcję - nigdy nie była i nie będzie twoja

kobietami trzeba manipulować bo do tych chorych umysłów logiczne argumenty nie trafiają


@Arachnofob: To jest p------e i przykre, że takie prawdziwe
  • Odpowiedz
@Antoni_Kosiba sam to widzę xD pisze, dzwonię i jestem olewany. Jeden dzien mam więcej pracy i nie dzwonie to laska umie zadzwonić i spytać się czy się obraziłem bo może coś powiedziała nie tak xD
  • Odpowiedz