Wpis z mikrobloga

Niech ktoś mi powie w jaki sposób Palpatine ma niby przeżyć. Wrzucenie do szybu reaktora -> wybuch tamże -> wybuch Gwiazdy Śmierci -> przebywanie w próżni -> przejście przez atmosferę -> uderzenie o planetę, no i ma obecnie chyba ze 120 lat. Rozumiem, że jedyną możliwością przeżycia jest wprowadzenie w scenariuszu bo tak i by więcej biletów się sprzedało, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że ciągle był otoczony jakąś mega force shield i tak sobie leciał kilka lat.
#starwars
Hitmanq - Niech ktoś mi powie w jaki sposób Palpatine ma niby przeżyć. Wrzucenie do s...

źródło: comment_FlLOcuYLHoq0QMSAzzpn9Fv7GAVnnK5h.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Hitmanq: w legends, czyli takiej póloficjalnej kontynuacji zanim przyszedł Disney, palpatine nie umarł jak wpadł do reaktora, tylko użył jakiejś tam techniki shitów, która pozwalała mi przenieść świadomość do innego ciała. I miał przygotowane sklonowane ciała w całej galaktyce.
  • Odpowiedz
@xandra: No tylko trochę te zdarzenia są w innej skali. Leia była tylko chwilkę, a Maul nie eksplodował z planetą.

@Kosteekk: Wątek z tym mieczem akurat mnie załamał i uważam za jeden z mniej logicznych? Ta pomarańczowa chodziła po szybach miasta w chmurach czy jak?

@Trixie: Wiem, to akurat było by logiczne. W sumie z tymi klonami dzieciaki Skywalkerów walczyły, może tym się zainspirują w filmie.
  • Odpowiedz
po drugie boże kochany, takie pytania w kontekście świata gdzie mamy takie postacie jak Darth Plagueis czy magiczni rycerze


@mavon: czyli uniwersum nie musi mieć sensu w sobie i wszystko jest dozwolone?
  • Odpowiedz
@Kosteekk: Wątek z tym mieczem akurat mnie załamał i uważam za jeden z mniej logicznych? Ta pomarańczowa chodziła po szybach miasta w chmurach czy jak?


@Hitmanq: w legendach motyw był taki, że miecz w końcu został znaleziony przed drona odpowiadającego za konserwację (maintenance drone) - z tymże trafił po tym w ręce Imperatora. Także to akurat nie jest jakieś sprzeczne z historią.
  • Odpowiedz
@Hitmanq: Mógł przetrwać jako duch, a potem kogoś opętać. Tylko wtedy nie byłby w swoim ciele, chyba że miałby przygotowane sklonowane ciała jak w EU.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hitmanq: furtke daje mu koncowka serialu Rebelianci - pojazano tam ze Moc w pewnych okolicznosciach pozwala na przemieszczanie sie w przestrzeni i czasie i ze Palpi ma do tego pewien dostep
  • Odpowiedz