Wpis z mikrobloga

Ogółem piracenie jak w 2004 gierek to już przeszłość, mamy steam i inne sklepy, dużo promocji więc się nie opłaca.

Inna sprawa z serialami/filmami, przed netflixem wszyscy piracili bo miałeś albo możliwość zakupu dvd albo wypchaj się(vod dopiero raczkowaly), potem netflix był lepszym wyborem bo za niska cenę miałeś wszystko w jednym miejscu, a teraz wracamy do punktu wyjścia gdzie każdy dystrybutor ma swoje VOD i nikomu się nie chce płacić kilka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Diamond-kun:
1. Bądź świeżo upieczonym producentem gier.
2. Poświęć środki na produkcję gry. Wydaj miliony na ludzi, którzy w pocie czoła dłubią nad twoim projektem.
2. Pięć milionów dolców włożone, teraz tylko liczyć na to, że inwestycja się zwróci
3. Ludzie piracą twoją grę i bawią się w niej w najlepsze
4. Pięć baniek w plecy, #!$%@?
  • Odpowiedz
@WillyJamess
1. Kupuj gry za grube hajsy
2. Kupuj kontynuację tych gier z gówno fabuła i rozgrywka na 6h... za jeszcze grubsze hajsy, bawisz się #!$%@?, ale przecież nie będziesz piracic
3. Producent liczy kabone, #!$%@? to czy robi dobre gry czy nie. Wypuszcza kontynuację gowna, które uwielbiasz. Totalnie #!$%@?, na parę h rozgrywki. Kupujesz, bo nie jesteś piratem.
4. W najnowszej części producent wprowadza mikroplatnosci za byle gówno, dlc, srielci
  • Odpowiedz
@WillyJamess:

1. Miej swojego ulubionego producenta
2. kupuj za gruby hajs każdą gierkę od niego i wszystkie dodatki do niej.
3. Kilku twoich znajomych kupiło parę gier tego producenta bo im je poleciłeś.
4. Żaden z powyższych punktów nie miałby miejsca gdyby nie fakt że mając 15 lat spiraciłeś sobie jedną z gierek tego studia bo nie miałeś kasy na oryginalną wersję.
  • Odpowiedz
1. Miej swojego ulubionego producenta

2. kupuj za gruby hajs każdą gierkę od niego i wszystkie dodatki do niej.

3. Kilku twoich znajomych kupiło parę gier tego producenta bo im je poleciłeś.

4. Żaden z powyższych punktów nie miałby miejsca gdyby nie fakt że mając 15 lat spiraciłeś sobie jedną z gierek tego studia bo nie miałeś kasy na oryginalną wersję.


@Ortalionowy_Rycerz: żaden też by nie miał miejsca gdyby wszyscy myśleli podobnie, bo by nie było już ani tego producenta ani każdej gierki do kupienia od niego. Po tej pierwszej 15 lat temu
  • Odpowiedz
@Gluptaki:

żaden też by nie miał miejsca gdyby wszyscy myśleli podobnie, bo by nie było już ani tego producenta ani każdej gierki do kupienia od niego. Po tej pierwszej 15 lat temu by padł.


Gdyby każdy myślał podobnie to producenci byliby bogatsi niż są obecnie. Nie zrozumiałeś tego co miałem na myśli, chodziło mi bardziej o to że piractwo nie jest złe dopóki ściągasz produkcję których i tak byś w
  • Odpowiedz
@bobikufel: Albo, bo część fajnej serii xD Ja kupiłem kilka lat temu, niedługo po premierze Civilization Beyond Earth za ponad dwieście złotych, a mam 3 godziny, żadnej rozgrywki nie przegrałem nawet w zaawansowany etap sobie dojrzewa w bibliotece steam xD Może kiedyś zagram
  • Odpowiedz