Wpis z mikrobloga

Ej #4konserwy jako ze jestem miłą osobą a na edukację seksualną nigdy nie jest za późno, dzisiaj odpowiem wam na pytanie które jest centrum prawackiego hehehe czyli na pytanie :
"Jak geje mogą mieć dzieci ?".

Będzie krótko więc wierzę że OGARNIECIE.

Jeżeli jesteś gejem i chcesz się rozmnozyc potrzebujesz 5 rzeczy:
1. Beniz: moze byc twój, lub partnera (może być zastąpiony przez palec)
2. Pusia obywatelki kraju gdzie surogacja jest legalna, polecam Gruzję bo to w końcu nasi wielcy sojusznicy
2.1 Ostatecznie moze byc Pusia nawet p0lki jezeli to wasza przyjaciółka lesbijka
Powyższe rzeczy są jakby powiedział Max Golonko essential, bez nich zapłodnienie się uda.

Dodatkowo przydają się
3. Trochę hajsu (opcjonalnie)
4. Urlop wypoczynkowy na pobyt np w Gruzji (Jeżeli nie mieliście przyjaciółki lesbijki)
5. Kochający partner ktory będzie was trzymał za rękę podczas całego procesu (opcjonalnie)
I tak właśnie powstają bombelki, nie dziękujcie.

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow wynika ze tez #zdrowie
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Głupia to jest chyba wasza tęczowa mniejszość


@Liwiia: o już widzę wystarczy tęcza w awatarze i już się biedna katoliczka uciśniona uruchomiła xD Gdzie ty tu widzisz tęczową mniejszość to ja nawet nie chcę wiedzieć.
druga sprawa to jednak ty należysz do tej głupiej większości, nawet zawołać nie potrafisz xD

Jak wynika z opublikowanych wyników badań naukowców z Uniwersytetu w Helsinkach, ludzie głęboko wierzący w Boga (lub bogów) charakteryzują się
  • Odpowiedz
odebrać dziecku matkę

dziecko powinno mieс matkę i ojca.


@oldskul: @mr_D: i właśnie dlatego powinno się zakazać rozwodów. Nie może być tak, że dziecko nie ma ojca i matki (w przypadku wdów, powinny mieć trzy możliwości: miesiąc na znalezienie męża; brat męża zostaje nowym mężem; Państwo Polskie wylosowuje jej przegrywa)
  • Odpowiedz
najwyraźniej się nie dowiem jak chcesz na to "nie przyzwalać"

@Kjedne: Wystarczy, że nawet i beze mnie nie mają akceptacji społecznej ¯\_(ツ)_/¯

nawet zawołać nie potrafisz xD

Ojojojoj ale się przejęłam ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: wow :D
Przekręcasz znaczenie moich słów, a potem dzielnie je obalasz XD
"Powinno" != "musi"

Po rozwodzie rodzice nie tracą rodziców (nie wiem czy o tym słyszałeś). A wdowom nie zostaje się dobrowolnie, jak to ma miejsce w przypadku transakcji kupna dziecka przez surogacje w innym kraju.

... ale co tam, jedziemy z tymi absurdami. Sensowna dyskusja taka nudna :)
  • Odpowiedz
@mr_D: xD nie przekręcam, tylko zwracałem się do obydwu. To nie ja robią z "dziecko powinno mieć..." jakiś argument. Badania dowiodły, że w związkach jednopłciowych dzieci rozwijają się prawidłowo. Ale to nie ty napisałeś, więc nie wiem dlaczego drążysz.

Po rozwodzie rodzice nie tracą rodziców (nie wiem czy o tym słyszałeś).


@mr_D: Nie wiem czy wiesz, ale dziecko adoptowane
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Z wyjątku starasz się robić regułę. Twierdzisz że skoro są dzieci które nie mają rodziców, lub rodzice ich nie chcą, w takim przypadku twierdzenie że "dzieci powinny mieć oboje rodziców" jest nieprawdziwe.
Ponadto wyprowadzasz z tego wniosek, że w przypadku braku rodziców lub ich niechęci do nich mogą być one przedmiotem transakcji handlowej.

W żadnym ze swoich odpowiedzi nie odniosłeś się do faktu że surogacja jest formą sprzedaży dziecka i odbierania mu prawa do swojej biologicznej rodziny. Ponadto jest nielegalna w większości krajów na świecie.

Wyobraź sobie że się dowiadujesz że Twoja Matka nie jest Twoją biologiczną matka, a Twój Ojciec zapłacił Twojej biologicznej matce pieniądze gdy była w trudnej sytuacji materialnej, by Ciebie im oddali? I jak
  • Odpowiedz
jest formą sprzedaży dziecka


@mr_D: nie jest. Jeśli by tak było, to handel spermą byłby także czymś takim. Surogacja to urodzenie dziecka. Usługa. Nie ma tu żadnego handlu. No chyba że rodząca też jest dawcą komórki jajowej.

braku rodziców lub ich niechęci do nich mogą być one przedmiotem transakcji
  • Odpowiedz