Wpis z mikrobloga

Hej #frankowicze dostaliście już jakieś oferty od kancelarii za prowadzenie sprawy odfrankowienia/ unieważnienia kredytu? Chciałbym porównać ewentualne warunki i ostateczne koszta, zrobiłem sobie małe porównanie ale mam póki co tylko 2 oferty a wiem że mają teraz wszyscy mały sajgon i nie wiem kiedy odpiszą. W tabeli oferta dla przykładowego kredytu na ok *450 000* spłacanego od *ok 10 lat*
#kredythipoteczny #prawo
źródło: comment_4Rj6eGAMsvTCWOM90dsXHHaJuO7aZIVd.jpg
  • 12
@Ogar_Ogar: na którejś grupie frankowiczów widziałem właśnie, że ktoś dostał taką ofertę od Votum, w zależności ile wpłaciłeś na start (od 3 koła do 20) to ich wynagrodzenie i sucess fee przy kredycie na 600 koła się wahało od bodaj 120-250 tyś.
@KromkaMistrz jeszcze nie. Dostałem ofertę od kancelarii z Wrocławia która nie pobiera success fee tylko zasądzone koszty zastępstwa. Jak się zdecyduje to dam znać. Najpierw trzeba we własnym zakresie złożyć do banku wniosek o historię spłaty i polecam zrobić to już. Potem z historią trzeba iść do kancelarii
@mepps: no ja pytam, ponieważ współpracuje z kancelarią jedną i być może być chciał także od nich usłyszeć ofertę :) Ale oni jednak pobierają prowizje od wygranej kwoty, a nie stałą opłatę - kwestia porównania