Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
#perfumy #rozbiorka

Dostałem dziś coś pięknego () wypok strong, mamy Enigmę Cologne przed influencerami z YT i zanim pojawiła sie na fragrze :D.

W komentarzu do zamówienia Enigmy i Scandala poprosiłem o próbki Danger i Vetiver. Nie pozostaje nam aktualnie nic innego niż je teraz rozebrać do kompletu Parfum Cologne.

Roja Danger Parfum Cologne - 10.6 zl/ml
Roja Vetiver Parfum Cologne - 10.6 zl/ml

Jak pójdzie więcej niż po jednym flakonie to oczywiście idą do was. Myślę, że podobnie jak ostatnio może być po więcej niż jednym ( ).

Myślicie, że powiem wam jak wybitnie pachnie Enigma i Scandal - ale wymysliłem, że nie powiem. Pozostawie wam /full experience/, będziecie mieli niespodziankę. Dzień dziecka w październiku. Poza tym i tak nie mam chromatografu w nosie jak nasi eksperci z autorskich tagów - na ich recenzję sam chętnie poczekam.

Pierwsze odlewki Enigmy i Scandala wyślę może już jutro, pozostałe w piątek i ew. poniedziałek. Dangera i Vetivera zamówię bezzwłocznie po waszych deklaracjach czyli jakoś jutro/pojutrze. Tak więc jak ktoś będzie chciał we wspólnej paczce z aktualnymi Rojami to opóźnienie będzie znikome.

Miłego wieczoru
boa_dupczyciel - #perfumy #rozbiorka

Dostałem dziś coś pięknego (。◕‿‿◕。) wypok stron...

źródło: comment_kJNDFbXqVAbOKDUFMwfcLTuW1zGlWz45.jpg

Pobierz
  • 35