Wpis z mikrobloga

@mikeeho: cieżko mi się odnieść np. do popów i immamów, rzadko widuję ich w polsce ale jak ktoś czuje taką potrzebę to nie zabraniam. Przypadek kościoła katolickiego uważam za szczególnie bliski memu sercu.
  • Odpowiedz
@mikeeho: Ale tu nigdy nie chodzilo, że "p-------a jest tylko w kościele", bo pedofile są wszędzie. Zdarzają się nawet geje pedofile, transy pedofile, hetero pedofile, murarze, cycklisci, weganie, chorzy na celiakię pedofile czy pedofile eskimosi.

Ale wiesz co wszystkie te grupy odróżnia od księży? Że takiego nauczyciela pedofila nie chroni jego szkoła, że nie przenosi go do innej placówki, nie próbuje przekupywać ofiar pieniędzmi, ogółem - nie tuszuje sprawy.
Ba,
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: masz jak najbardziej rację ale nie zgadzam się z tobą co do tego że te grupy szczególnie się różnią; księża się wyróżniają owszem, ale taki muzyk który molestował dziewczynki albo słynny piosenkarz.... chcesz mi powiedzieć, że oni nie stosowali łapówek? albo dlaczego działacze lgbt nabierają wody w usta, kiedy wspomina się, że w holandii działała partia pedofili i to za aprobatą tamtejszego lgbt?? te środowisko pedofili w każdej grupie
  • Odpowiedz
@mikeeho: A cóż to za partia, chętnie poczytam co to za oburzające postulaty stawiają.

Mam nadzieję, że nie okaże się jak z tymi Czechami ostatnio? Też Prawa strona wykopu zawrzała od "pedofilskich ulotek" rozdawanych na marszu LGBT, a okazało się, że to było ugrupowanie pedofili, którzy namawiali innych pedofili do udania się po pomoc do lekarza specjalisty.

Teraz proszę włączyć pokłady bardzo uważnego czytania:
P-----l to nic strasznego. P-------a to choroba, którą trzeba leczyć. Osoba chora na pedofilię często nie prosi o pomoc ze względu na
  • Odpowiedz
@mikeeho jest jeszcze jeden czynnik który odróżnia księży od społeczeństwa - większość zawodów nie ma na celu uczenia ludzi moralności, a księża pełnia dosyć specyficzna rolę w społeczeństwie. Ta "hipokryzja" sprawia że ciężko uznać za zasadny argument "a zbadali odsetek p-------w wśród piekarzy?".
  • Odpowiedz
@Dino_Drezno dobry wujek co okazuje się pedofilem jest takim samym hipokrytą co "ten fajny ksiądz" pedofile to pedofile dalej nie rozumiem że ci kościelni są gorsi od innych.wszystkich tak samo neutralizować.
  • Odpowiedz