Wpis z mikrobloga

#punk #punkrock #ksu #ustrzykidolne #konin #rzeszow #kryminalne

Poszukuję informacji na temat dawnego gitarzysty KSU Zygmuncie "Zydze" Waśko. Najprawdopodobniej pochodzi z Rzeszowa. Odsiaduje wyrok za morderstwo i miał dom pod Koninem. Ktoś zna jakieś szczegóły? Nawet nie wiem w jakim sądzie pytać, dlatego proszę o cokolwiek, chcę mieć jakiś punkt zaczepienia. Pytałam na fejsbukowej grupie KSU i jedyna odpowiedź jaką uzyskałam, to pytanie czy mi życie niemiłe. ( _) Mam wrażenie, że to jakaś tajemnica poliszynela...

Z góry dzięki za pomoc!
  • 34
  • Odpowiedz
Będzie fajny materiał


@fenis: Jak mi się uda cokolwiek znaleźć... Pytałam nawet znajomego, starego punka, wiedział tylko, że taki ktoś istniał ale zero szczegółów. Obiecał popytać, teraz nie odpisuj na wiadomości, wtf.
  • Odpowiedz
@kvoka: po tym reportażu szukałem informacji o nim, bo zaciekawiły mnie komentarze na YT ale praktycznie nic nie znalazłem, oprócz wzmianki że grał w KSU
  • Odpowiedz
@szunis: Nie muszę na priv, żadna tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcę napisać o nim artykuł. Może nawet spróbuję się z nim skontaktować, zobaczymy.
  • Odpowiedz
Świat jest chory nie od dziś, licz na siebie i swą rodzinę. Pozdrawiam.
Spróbuj coś od Ani Kawy dowiedzieć sie, ma konto na Twitterze. "Ostatnio "dużo historycznie grzebali do projektu" United Punk Orchestra", przede wszystkim pisz do Paraszczuka i do Siczki, ale na priv, nie przez komunikatory. Powodzenia.
Piszesz do jakiegoś zina?
  • Odpowiedz