Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, potrzebuje waszej podpowiedzi.
Wrocilismy od siebie z rożową po 8 miesiącach rozstania, teraz jesteśmy znowu razem ponad 6 miesięcy.
I muszę przyznać że chyba nie czuję się najlepiej, mam wrażenie że ona zabiera mi bardzo dużo energii, potrzebuje prawie 100% uwagi.
Mieszkamy ze sobą, pracuje do 17, ona różnie. Cały czas w którym nie jestem w pracy jestem z nią pomijając pojedyncze jej wyjscia do galerii czy cos.
Jak byłem sam to byłem bardziej kreatywny w pracy, miałem więcej siły, komunikatywny i żywy, teraz mam taki okres że nic ponad normę i moja ambicja mnie #!$%@? po głowie za to codziennie, teraz jedynie to czasem pójdę na trening po pracy i nic poza tym dla siebie, mam tak że jestem bardziej zmęczony po pracy a mniej robię niż wtedy jak naprawdę dużo pracowałem i produktywnie, aby poczuć jakiś "relaks" lub kompletnie wyłączyć się z myślenia to siadam czasem przed konsolą i gram fife, oczywiście po 2-3 meczach (20-30 min) ona przychodzi i zaczyna gadać że ciągle gram i żebyśmy coś zrobili (ona w tym momencie przegląda story na instagramie i innych social gównach - żyje tym bo nawet w wannie ciagle z telefonem i story) kazdy poniedzialek top model o 21;30 gdzie mnie oblewa żenada z obłudy tego programu. Każdy wieczór spędzamy razem, przez te 6 miesięcy tylko raz wyszedłem z kolegami na piwo xd, teraz jest ciągle temat wakacji że chce gdzieś lecieć, oczywiscie jak zaproponowałem cypr w świeta aby najmniej stracić dni, to ona musi lecieć teraz do tajlandii czy na inne pokrewne wyspy gdzie bilet w tym okresie teraz kosztuje 3-4k, nie jestem cebulą ale uważam że można to odłozyc na oferte gdzie bilety w nastepnym roku dostaniemy za 1.5-2k, jebnal bym to wszystko ale szkoda mi relacji z moimi rodzicami, siostra i naszego psa ktorego ona wezmie...

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:
Rozumiem cię jako pewnie jeden z nielicznych. Ja miałem to samo. Przed związkiem miałem tyle energii co 16 latek, a w trakcie jak 50 latek. Znajomi to zauważyli nawet. Oczywiście Ci ludzie powiedzą, że to Twoja wina i leniwy jesteś. Moim zdaniem niektórzy ludzie potrafią wysysać energie, nawet jeśli wygląda to jak by ją dodawali.