Wpis z mikrobloga

@buking: @buszmen007: @kyloe: @Scaab:

Wyjaśnię Wam jak to działa,

Firma zewnętrzna w tym przypadku tdsystems dzierżawi parking od biedronki albo innego właściciela. Wjeżdżając na parking zawierasz umowę zgodną z regulaminem który wisi (mniej lub bardziej widocznie) przy wjeździe. Teoretycznie podczas wjazdu już powinieneś mieć pobrany bilet czy to realne - no cóż. Firma jak każda inna nastawiona jest na zysk.

Kwestia odpowiedzialności. Według mnie powinni za każdym razem
@janpaczulski:

Według mnie powinni za każdym razem wzywać policję w celu wylegitymowania kierowcy.


Chyba sobie żartujesz

Jest ciężko i jeśli sprawa trafi do sądu (wcześniej do komornika)


W jakiej procedurze sprawa trafia wcześniej do komornika a później do sądu?

to moim zdaniem sąd klepnie roszczenia spółki.


Twoje zdanie jest błędne

Sąd nie wyda nakazu zapłaty przeciwko osobie, która powie że ona nie parkowała i nie pamięta kto parkował. Przy braku innych
@buking:
1) jak masz paragon to przedstaw i anulują
2) jak nie masz to wyslij wyciąg z konta z płatności w biedrze tego dnia kartą
3) jak płaciłeś gotówką to idź do tej biedry i poproś o duplikat paragonu z tego dnia, lub w przypadku trudności poproś z kierownikiem sklepu i opisz sytuację aby wygenerował jakiś dokument potwierdzający zakupy
https://www.ksiegowoscspolki.pl/mozna-zadac-duplikatu-paragonu/

a tak na przyszłość, to rób zakupy w Lidlu gdzie masz
@janpaczulski: Przecież od takiego nakazu zapłaty składa się sprzeciw i sprawa idzie zwykłym torem, jak tego zaniedbasz i nakaz się uprawomocni to wtedy idzie do egzekucji, ale wtedy już jest pozamiatane
@Kypy: uwazaj baranie, mam info z 1 reki bo zona dlugo kierownikowala biedronka,

jezeli pojdziesz do sklepu i powiesz ze masz taki problem to uwaga MUSZĄ CI ZNALEŹĆ PARAGON bo takie jest #!$%@? polskie prawo ale

DZBANY TWOJEGO POKROJU nie maja podstawowej wiedzy, wiec w tym momencie pojawiam sie ja i daje dobra rade, a co op z tym zrobic to jego sprawa, jestes zajebiscie glupi i zajebiscie uposledzony, jezeli trzeba
Pobierz Sweetaccpr0sa - @Kypy: uwazaj baranie, mam info z 1 reki bo zona dlugo kierownikowala...
źródło: comment_Rk0bvCfJPDWBF4e4cE1ZUK4t9vZqNSUF.jpg
@Kypy: beda ci szukac paragonu nawet bez powodu bo MUSZĄ ci go udostepnic jezeli zgubiles swoja kopie,
jezeli zadzwonisz na infolinie i twoja sprawa bedzie wymagala udostepnienia nagrania, to tez je udostepnia, nie ma z tym problemu

swiat wcale nie chce ci zrobic krzywdy, a korporacje nie sa az tak zle jak ci sie wydaje,

dalej utwierdzasz mnie w przekonaniu ze jestes zajebiscie glupi

wszystkie marketowy boja sie najmniejszej wtopy prowej
@Kypy: beda ci szukac paragonu nawet bez powodu bo MUSZĄ ci go udostepnic jezeli zgubiles swoja kopie,


@Sweet_acc_pr0sa: Poszukalem w google. Absolutnie sprzedawca nie musi wystawiac ci zadnej kopii paragonu.
Co wiecej, nie istnieje nic takiego jak kopia paragonu.
Filmy z monitoringu w biedronce sa szyfrowane i twoja zonka nawet jakby chciala to nie ma ich jak udostepniac.
Jestes zajebiscie madrym czlowiekiem. Powklejaj wiecej obrazków do swoich postów.
Milego dnia.
@Kypy: filmy zgrywasz na pendrive poprzez wbudowany program normalnie do mp4, takie sa #!$%@? szyfrowane xD, wszystkie paragony w kazdym sklepie w jakim kiedykolwiek robiles zakupy maja kopie paragonu i musza ci go udostepnic xD taki jestes madry xD przerabialem temat wielokrotnie, ile razy sie mloda namarudzila ze musiala przeszukiwac rolki z np miesiaca wczesniej aby znalezc paragon dla jakiegos klienta, i nie ma ze boli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janpaczulski: do fragmentu jak się bronić bardzo sensownie. Dalej jest problem. Najpierw nie ma domniemania, potem jak pójdą to sąd im to klepnie. Przede wszystkim muszą pójść po 70 PLN. Sąd klepnie z automatu, jak to olejesz. Musi być jakiś dowód, że tam był w ogóle samochód (nagranie). Musi być ustalony kierowca.
@HetmanPolnyKoronny: No bo nie ma domniemania ale doświadczenie życiowe podpowiada mi, że ciężko byłoby wygrać taką sprawę, a po za tym sąd na pewno klepnie roszczenia w epu, a jak wyślą nakaz na niewłaściwy adres to potem bujasz się z komornikiem i tracisz bardzo dużo czasu i nerwów w walce właśnie o te 70 zł. Pytanie też czy będziesz apelował jeśli sąd uzna, że to jednak Ty byłeś kierowcą.
Z dowodów
@buking: Tez dostałem takie cacko na dzielonym parkingu Biedronki i McD. O czym nie wiedziałem oczywiście. Napisałem odwołanie. Odpisali po 30 dniach. Przekroczyli umowe dni robocze na odpowiedź czy coś i wypomnąłem im to. Mimo to dalej szli w zaparte PŁAĆ. No to cyk do rzecznika. Nie pomógł dziad jeden.No to napisałem im ostatecznie, że "chętnie możemy się skonfrontować w sądzie czy coś i darujcie sobie pisanie". Minęły ze 2, 3
@buking: miałem podobna sytuacje ale pod netto ;) Akurat skonsultowałem to ze znajomym adwokatem.
Przede wszystkim poradził nie pisać żadnego odwołania - w ten sposób udostępnisz im swoje dane.
Piszą tam pewnie, ze z cepiku pobiorą twoje dane - to tez nie jest takie proste jak się wydaje i musza wykazać interes prawny. Pisząc odwołanie od razu wiedza kim jesteś :)
Jak już wyciągną z cepiku twoje dane, to powinni wysłać