Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@TurboDynamo: ta zajawka to takie gówno że mi po prostu ręce opadają. Wychowałem się na starych Star warsach, potem epizody 1,2,3 jakoś w końcu też polubiłem ale to co zobaczylem w 7 i 8 to prostu gwałt na całej marce. Jakbym chciał specjalnie #!$%@? tak te serię to nie wiem czy dałbym radę... Przecież tu można wszystko wymyślić, baśniowy SF pełna gębą, tyle lat na dopracowanie fabuły i historii, taki potencjał...
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: były jakieś komiksy, które były niby alternatywną linią czasową, gdzie palpatine nie umarł, tylko przeniósł swoją świadomość do innego ciała, taka niby technika shitów xD

No ale wydaje mi się, że jego wskrzeszenie to powinien być temat na pierwszy film od disney xD Jak niby wytłumaczą, że co niby przez te wszystkie lata robił?
No chyba, że nasrają na lore i wymyślą inny sposób na wskrzeszanie, co nie byłoby niczym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: A kto mówi, że to świeże? Dobrze napisał, że to żałosna próba ratowania sagi po ubiciu głównego złego w 8 części przez Riana "your Snoke theory sucks" Johnsona.
Cały ten trailer to jechanie na starych bohaterach. Tu Palpatine, tam pożegnanie z Leią, głos Luke,a, Lando. Muszą to robić, bo postacie jakie stworzyli są beznadziejne i nikt sie nimi nie przejmuje.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: narzekamy bo pokazali z Rogue One że potrafią robić spoko filmy spod marki SW tylko tego nie robią bo liczy sie tylko kasa, marketing i wypuszczenie miałkiego filmu który bedzie zoptymalizowany korporacyjnie
  • Odpowiedz
@Trixie: Nie niby alternatywna linia czasowa tylko za lucasa kanonem a przeniesienie umyslu jest znane juz od Dartha Bane’a ktory jest postacia kanoniczna do tej pory (chociaz ksiazki o nim juz nie)
@Zajcu94: no szkoda, zeby w zakonczeniu 9 epizodowej sagi trwajacej ponad 40lat nie jechali na najwazniejszych bohaterach serii. Jest to puszczenie oczka dla najstarszych fanow.

@Bernan: rogue one sie przyjal przede wszystkim dlatego, ze jest neutralnym filmem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem: Tak? A ja myślałem, że nasranie na postać Luke'a i zabicie Hana to takie działanie, żeby rozstać się z przeszłością i wprowadzić nowe postacie. Które, jak mówiłem, są beznadziejne i dlatego trzeba ratować się tym, co jest tj. Lando, Chewie itp.
  • Odpowiedz
@Zajcu94: co masz na mysli przez nasranie na postac Luka? Zabicie Hana to taki sam zabieg jak zabicia Qui Gona a potem Obiego. Wprowadzone sa nowe postacie ale nikt nie zapomina o starych bo w sumie dlaczego mialoby sie zapomniec? Jak mowilam, czepiacie sie bo jest to modne, film jeszcze nie wyszedl a juz fala krytyki splywa bo jak oni smieli wrzucic do filmu Lando i Chewbacce. Mi jedynie nie podoba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MangoZjem: Tak, jak wyszło Przebudzenie Mocy to wtedy też patrzyłem na śmierć Hana, jak na śmierć mentora głównej bohaterki. Patrząc na to dziś, już nie jest to takie oczywiste, bo mentorem Rey był już każdy. Zresztą, pamiętasz jak to spieprzyli? Umiera Han Solo. Tak ważna postać. I co? W sumie to nic. Chodź, przytul się Rey, smutno. Chewbacca? Jego reakcja? Niee, po co. Jakieś pożegnanie? Naah.
Co do Luke'a. Rian Johnson
  • Odpowiedz
Patrząc na to dziś, już nie jest to takie oczywiste, bo mentorem Rey był już każdy.


@Zajcu94: no był Solo a potem Luke. Leia to taka naciagana mentorka. W OT był Obi, potem Yoda.

Zresztą, pamiętasz jak to spieprzyli? Umiera Han Solo. Tak ważna postać. I co? W sumie to nic. Chodź, przytul się Rey, smutno.


@Zajcu94: no Obi też sobie umar, Luke sie posmucil i tyle.

Chewbacca? Jego reakcja?
  • Odpowiedz
@MangoZjem: > Leia to taka naciagana mentorka
Poczekaj na 9 część ;).

no Obi też sobie umar, Luke sie posmucil i tyle.

Naprawdę? Tego nigdy nie pojmę. Jak można cisnąć OT tylko po to, żeby obronić ten paździerz. No, ale ok. Naprawdę porównujesz reakcje Luke'a na śmierć Obi-Wana, gdzie to był w tamtym momencie jedyny film z tej serii, postać Obi-Wana była nowa, a reakcja Luke'a i tak była sto razy
  • Odpowiedz
Jak można cisnąć OT tylko po to, żeby obronić ten paździerz.


@Zajcu94: nie bronie tylko porownuje.

A co do Chewiego to nie chodziło mi o rage, tylko o to spotkanie na końcu, gdzie Leia z Rey przeżywały to razem, a Chewbacca stał z boku. Leia nawet do niego nie podeszła.


@Zajcu94: racja, to bylo #!$%@?.

Uff, a mógł zabić. Wiesz dobrze, że chodziło mi o kompletnie odpuszczenie chłopaka. Stwierdził "Kylo
  • Odpowiedz
@MangoZjem

nie rozumiem.

Sorry. Po prostu niepotrzebnie dałem Yode, bo on faktycznie odszedł na wygnanie i elo. Ale Obi-Wan był dla Luke'a dobrym przykładem.

lol xD sam sobie zaprzeczasz.

W jaki sposób?

Poza tym wymieniles 2/10 argumentow wypisanych

Ok.

Wiele osób nie wierzyło, że Vader jest ojcem Luke'a. Sądzili, że okłamał młodego Skywalkera i nie powinniśmy wierzyć w to, co słyszymy. Podobne argumenty pojawiają się teraz w kwestii Kylo Rena i Rey.
  • Odpowiedz
Ale Obi-Wan był dla Luke'a dobrym przykładem.


@Zajcu94: no tak samo jak Solo dla Rey. Zywa legenda ktora w polowie filmu umiera zabita przez glownego antagoniste.

to od razu zapala się lampka, że musi mieć potężnych mocą rodziców lub krewnych.


@Zajcu94: tak samo jak Anakin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakie były w takim razie te pytania xD? Nie no, lepiej byłoby wszystko rozwalić, jak w TLJ
  • Odpowiedz