Wpis z mikrobloga

Panowie, uzbierałem te 12 tokenów (rzygam, naprawdę rzygam Squad Battles, dla mnie to jest chamstwo zmuszać do grania 15 meczów z botem) i teraz mam zagwozdkę. Plan jest żeby najpierw wziąć Crespo (staty świetne się wydają, wykończenie, zwinność, rónowaga, 4/4, wzrost, pace) a za miesiąc Roberto Carlosa. Lub opcja druga do której nie mogę się przekonać bo jednak dwie fajne ikony zamiast jednej bardzo dobrej dopiero za miesiąc to nie chce mi się czekać :D - a tutaj już duży wybó bo albo Rio, Zanetti albo z przodu Pirlo/Butragueno/Ballack/Gerrard. A jeśli pierwsza to lepiej najpierw Crespo czy Carlosa? Jak to widzicie? Albo może grał ktoś Crespo/Carlosem i może polecić?

#fifa20 #fut20 #fut #fifa
  • 9
@DrNo1991: Wziąłem Crespo, bardzo dobry, ale to nie jest gamechanger. Fajne wykończenie, dobra lewa noga. Tylko coś mi brakuje u niego. Może przez jego pracowitości M/M. Potem idę w Nestę lub R.C w zależności od uzbieranych tokenów.
@DrNo1991: Mam podobny dylemat, miałem wziąć Butragueno bo wygląda niesamowicie, miał świetne recenzje w fifie 19 a gameplay w 20 jeszcze bardziej jest pod takich graczy jak on skrojony ale teraz zastanawiam się nad wzięciem Carlosa+Crespo/Kluivert. Dwa argumenty które przekonują mnie do drugiej opcji, może i Tobie pomogą: 1.)Nie wiadomo jakie bedą wymagania na kolejne swapy, może będą SBC do zrobienia ? 2.) Graczy z przodu jednak częściej się wymienia, testuje
@AniolEntropii: Ja Kluiverta od razu odrzuciłem, grałem nim w poprzedniej FIFIE i hmm, to jest KLOC :D źle mi się nim grało, naprawdę sprawiał wrażenie ociężałego, ciężkiego. Co nie znaczy, że Tobie będzie się nim źle grało. Staty Pepa mnie nie przekonują, + ta jego stamina brrr. Nesta? Równowaga i zwinność - nie. Carlos na 100% wjeżdża u mnie bo to obrońca kompletny, on do stycznia/lutego będzie robił różnicę w składzie.
Do Kluiverta mam sentyment z czasów kiedy grał w Barcelonie, w tamtej edycji grało mi się nim przyzwoicie głównie dlatego że przez pewien czas wrzutki i główki były op, bez tego pewnie faktycznie jest przeciętniakiem. Co do Pepa to grałem na niego w tym Fut champions 3 razy i niestety nic kompletnie w nim nie widzę, zwykły Vidal o klasę lepszy moim zdaniem.