Wpis z mikrobloga

  • 369
Eh, muszę to zrobić. Ten bastion mnie dobija. Obiecują mi ulepszone elfy od 5 tygodni i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem. Jestem aktualnie jedynym heroesem który bez niczyjej pomocy potrafi strzelać lightning boltem, bo reszta ma magię wody. Miałem ich uczyć jak zwiększyć power skilla, ale wali mnie to. Rano zabieram wszystkie centaury i dwarfy i #!$%@? z tego gówna zwanego bastionem. Po 16 opowiem w tawernie co i jak.

#heheszki #pasta #pdk #heroes3
dosiu - Eh, muszę to zrobić. Ten bastion mnie dobija. Obiecują mi ulepszone elfy od 5...

źródło: comment_bBq7z7506QmS8t24kcfipBi6FB5JMY40.jpg

Pobierz
  • 25
@dosiu: Gówno pan umiesz panie Alagar lightning bolta, tylko ice bolta co dużo mniej uszkodzeń robi. A ulepszone elfy to każdy by chciał, tylko 10 drewna na ulepszone gospodarstwo to nie ma komu załatwić! Poza tym, kto widział czarnego druida? A w ogóle, to ja się dowiem, kto Aeris rower #!$%@?ł! Nie ma teraz jak biedaczka za pegazami nadążać.
@dosiu: Tak, buty. SKĄD JA JEJ BUTY WYTRZASNĘ W ŚRODKU KAMPANII? Na takie rzeczy zgłasza się zapotrzebowanie do BHPowca (starszy inspektor ds. zapobiegania obrażeniom Mephala) przed kampanią. Jak nie zgłosiła, to niech idzie do Kyrre na korepetycje jak się szybciej poruszać, jak widać się da! Ja w ogóle zrobię porządek! Drzewce u Rylanda nie zaimpregnowane, krasnoludy Ufretina #!$%@?, ledwo chodzą 3 pola na turę, a jak chciałem w końcu klify smokom
@dosiu: @Akwer: @keyg: Ok to się zgadamy panowie, ja cos tam grywałem ale tylko wśród znajomków. Proponuje mapkę jebus. Poziom chodzi mi o taki gdzie ktoś nie jest wymiataczem onlinowym ale zna mechanike gry i przynajmniej pare gier rozegrał na hot seats lub online, zna stworki, artefakty i to jak budować herosa mniej wiecej.

Ja też zazwyczaj w okolicach weekendu wieczorkiem mógłbym znaleźć czas.
@darktemplar: ja najczęściej gram na mapce wygenerowanej losowo, bo tak mi jest najprościej ustalić ilu mam mieć przeciwników, jak duża mapa, jaka woda itd itp. Jak gram sam to często ja vs 2-3 komputerowych graczy 160%, to jakoś możemy sobie ogarnąć wspólnie ten poziom trudności. W czwartek wyjeżdżam i wracam w poniedziałek, więc w ten weekend mnie nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@darktemplar Ja w sobotę najbliższą powinienem być dyspozycyjny. Na pewno wieczory u mnie w grę tylko wchodzą tak 20 wzwyż. Pisz kiedy dasz radę. W końcu się uda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mtx5000: ja podejrzewam jakieś układy z Riisą i innymi alchemikami, próbują udawać wyższą kastę i kombinują za plecami bohaterów co ciężko pracują, by znaleźć rtęć na mapie albo laboratorium.