Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Smieszny aż boki zrywać z tym że mocno nietrafiony. Akurat CRX, gdzie konstrukcja z końca lat 80 z silnikiem 1.6 zbierała się do setki w 7 sekund i objeżdżała wszystko w swojej klasie.
  • Odpowiedz
gdzie konstrukcja z końca lat 80 z silnikiem 1.6 zbierała się do setki w 7 sekund i objeżdżała wszystko w swojej klasie.


@Anal_i_zator: ale mamy 2019 rok, nie końcówkę lat 80'tych i duże fiaty na ulicach XD

Ten mem wyśmiewa współczesnych hondziarzy, nie tych 30 lat temu XDDD
  • Odpowiedz
7 sekund do setki to jest coś


@Anal_i_zator: co? W czasach gdzie SKODA (auto z kurą na masce do wożenia ziemniaków bez aspiracji sportowych) Superb ma 5.5?

Nie uważam że 7s do setki to szybkie auto, a przecież CRX i Civic (IV gen) mają ze sobą sporo wspólnego xD
  • Odpowiedz
@Atreyu: moje marzenie ten samochód, ostanio oglądałęm za 30 tyś był w super stanie ale zdecydowałem się na subare imprezę, jednak 4/4 i większa wygodniejsza buda robi robote, ale do hondy zawsze sentyment jest
  • Odpowiedz
@#!$%@?: w latach 90'tych był kozak, po 2000 roku CRX/Civica IV/V/V z uwagi na spadające ceny zaczęli kupować młodzi gniewni a apogeum tego było koło 2010 roku - gdzie wielu polaków było stać na lepsze fury niż 1.4. Obecnie większość już zgniła. I tak z fajnych aut, później tanich poganiaczy, dziś stały się obiektem memów

WRX, a już szczególnie STI, dalej, dzisiaj - robi robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Anal_i_zator: a na drodze pytasz się o pojemność silnika pod maską?

Jeszcze raz - to nie lata 80'te żeby 1.6 to było dużo, a 7 sekund do setki szybko. Dorośnij ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu: Zdałeś sobie sprawę ze swojej głupoty, nie? Nie chodzi o 7 sekund, chodzi o technologię. Byle europejskie wozidło miażdży marne amerykańskie gówna zwane musclecarami. Chciałeś zabłysnąć memem ale się nie udało bo wyszła twoja ignorancja i brak wiedzy.
Weź znajdź sobie jakieś auto z początku 20 wieku, będziesz mógł zrobić śmieszny mem.
Bawią mnie takie śmieszne zakompleksione burki co nabijają się z innych marek bo sami zdają sobie sprawę z
  • Odpowiedz
@Anal_i_zator: oj ale zabolało hondziarza XD

Tak mnie to rozśmieszyło że nawet tego nie usunę XDDD

Ja nie uważam że moje auto jest najlepsze, mimo że ma 300 koni z 2.8 litra. Ba, uważam że jest wujowe pod bardzo wieloma względami i mam duży dystans w tej kwestii. Jednak nie odbiera mi to prawa do śmiania się z 1.3/1.5/1.6VTEC łutututu 7 sekund do setki albo i więcej w 2019 XDDDDD

Jakieś
  • Odpowiedz