Wpis z mikrobloga

Do głowy przychodzi mi tylko zablokowanie możliwości wystawiania składów klubom, które nie spełniły wymagań do czasu kiedy będą mieć wymagany minimalny roster


@HalfManHalfAmazing: jeśli chcesz iść drogą wychowawczą to ok - Ty tu rządzisz. Mimo wszystko uważam że posiadanie 10 ludzi w składzie i wystawianie ich normalnie od wtorku i dorzucenie dwójki w toku mniej zdestabilizuję ligę w sensie rywalizacji/wyników. Pytanie czy oni chcą grać, czyli wystawiać składy w Yahoo.
@HalfManHalfAmazing: @cult_of_luna: No ja mogę złożyć jeśli ma to sens jeszcze oferty, bo szczerze mówiąc czekałem, aż inne drużyny wystrzelają się z salary cap, żeby na spokojnie przejąc tych graczy co chcę, będąc przy tym pewny, że czas na FA mamy do rozpoczęcia sezonu (ten wpis z czwartku przeklikałem i nawet tego nie zauważyłem moja wina).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HalfManHalfAmazing: podejście kilku osób niepoważne. W takiej sytuacji zabawa nam się rozjeżdża, czasu praktycznie już brak. Nie wiem, niech osoby, które olały zdeklarują się czy naprawdę chcą grać jeszcze.

Żeby uratować sezon, zrobić im jutro coś w stylu draftu wężykowego, gdzie dobraliby brakujących zawodników na roczne kontrakty?
@sam_gold: IMO jedyne rozwiązanie to zamrożenie nieaktywnych drużyn do zakończenia sezonu. W ten sposób w każdej rubryce będą miały 0 i nie wpłyną na rezultat końcowy. Po sezonie się pomyśli i poszuka kogoś do gry. Jazz najprawdopodobniej będą zamrożeni, a ich kontrakty razem z drużyną zostaną rozwiązane i od przyszłego roku zagramy w 14 osób. Tak bym to widział.