Wpis z mikrobloga

Na przykładzie akcji #konserwatywka mogę śmiało powiedzieć że #lewactwo to najbardziej ograniczona grupa społeczna obecnie. Nie wychodzą z żadną inwencją twórczą, a do wszystkiego się #!$%@?ą.

Ktoś zrobił tag #bekazlewactwa to oni zrobili bekazprawaków.
Ktoś zrobił #honkhonk to oni go przekolorowali na barwy naszej flagi.
Ktoś zrobił tag konserwatywka to oni się teraz #!$%@?ą do niego.
Ktoś zrobił akcję #itsoktobe... oczywiście lewactwo już pęka i zaczyna zgłaszać tę akcję.

Mają własne tagi, zamiast dać na czarno to co im nie pasuje i olać temat to muszą się #!$%@?ć do każdej rzeczy która nie jest zgodna z ich światopoglądem.
  • 60
Teraz to "akcja" #konserwatywka. xD Po prostu stworzyliście nierealną fantazję seksualną i zostaliście wyśmiani, a teraz twierdzicie, że trollowaliście:


@El_Duderino: nie wiem co jest w tym zdaniu większym powodem do współczucia, to normalne wartości są dla ciebie nierealne, czy to, że nazywasz je fantazją seksualną.

Ta toksyczność, która się z neuropków wylewa może w tej sytuacji równie dobrze wynikach z chorych wizji świata, jak u twardych przegrywów, którzy też twierdzą,
@ElGovanni: Ale ja go incelem nie nazwałem xD

Ta toksyczność, która się z neuropków wylewa może w tej sytuacji równie dobrze wynikach z chorych wizji świata, jak u twardych przegrywów, którzy też twierdzą, że dziewic to się w przedszkolach szuka, a każda kobieta koniecznie musiała kiedyś dzikie orgie urządzać, najlepiej z murzynami XD


@Strzelec_Kurpiowski:

Przecież to nie jest wizja #neuropa, tylko tagu #p0lka i #przegryw, więc po raz
Przecież to nie jest wizja #neuropa, tylko tagu #p0lka i #przegryw, więc po raz kolejny konfabulujesz.


@El_Duderino: ty tak jak przegrywy twierdzisz, że takie coś jest niemożliwe.

Oprócz tego, że standardy przedstawione przez autorów i fanów tagu zawierają kobietę jako obiekt seksualny, który przestrzega pewnych reguł współżycia seksualnego.


Te standardy są po prostu pewnym minimum i samego tekstu dotyczą dwa opisy, a reszta to styl życia.
ty tak jak przegrywy twierdzisz, że takie coś jest niemożliwe.


@Strzelec_Kurpiowski:

Co? Ja się odnoszę tym zdaniem do tej kwestii:

Ta toksyczność, która się z neuropków wylewa może w tej sytuacji równie dobrze wynikach z chorych wizji świata, jak u twardych przegrywów, którzy też twierdzą, że dziewic to się w przedszkolach szuka, a każda kobieta koniecznie musiała kiedyś dzikie orgie urządzać, najlepiej z murzynami


Nic nie mówię tutaj o rzekomej wstrzemięźliwości
ElDuderino - > ty tak jak przegrywy twierdzisz, że takie coś jest niemożliwe.

@Str...

źródło: comment_SJVW5gVX7gKYkl53uNL5aWjKHEsr50MS.jpg

Pobierz