Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Czyli jeszcze bardzo dużo użytkowników, przynajmniej w biedniejszych krajach jest narażonych, bo ile ma nowsze laptopy, do tego musieli się pozbyć starych kamer ze stocka i ładować do nowszych modeli i tak nie jestem pewien czy w każdym nowym modelu jest tak jak piszesz.
jak idzie przeplyw pradu do kamery to tez idzie na lampke.


@miki4ever: Faktycznie. Masz racje. Na większości schematów laptopów zasilanie kamery dołączane jest przez tranzystor sterowany przez kontroler płyty głównej. Kamera dołączona bezpośrednio pod USB zaświeca się od razu. Pomieszało mi się z Kinectem bo w nim można sobie softwarowo włączać/wyłączać rzutnik IR.
@Catalyst17: Wystarczającym powodem są agencjie, które zbierają dane. Później taka agencja na zlecenie partii politycznych pierze głowy ludziom za pomocą fake newsów. Nawet sobie nie zdajesz jaka moc w tym drzemie - do tego stopnia, że ktoś wygrywa małym marginesem. Polecam film dokumentalny „Life hack”.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
typowy wykop. Ludzie #!$%@?ą się do wszystkiego bo nie mają swojego życia. Ktoś zakleił kamerkę? Wiem lepiej od niego co ma robić! Po co zaklejać! Jestem #!$%@? najmądrzejszym człowiekiem na świecie i wiem że taśma nic nie pomaga! Szkoda że byłem w stanie uruchomić zdalnie kamerkę współlokatora bez większych problemów, ale przecież jest światełko które się świeci. Ono sprawi że jesteś w 100% bezpieczny! Get a life pls.