Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nowiutki: empatia empatią, wszyscy chyba bez wyjątku współczują Maciejowi, to chyba nie podlega dyskusji, chyba w to nie wątpisz, ale łatwiej jest napisać coś w obronie (bezkrytycznej) wonzia, niż racjonalnie uświadomić sobie że rok 2019 nie zaczął się ani 2 tygodnie temu, ani 2 miesiące temu, w sumie to miałem świadomość że większość mnie tu "zje" w komentarzach (z racji czasu/sytuacji wonzia, w którym wrzucam ten pic), niż pochyli się racjonalnie
@blackbird:

Nie bardzo rozumiem, po co to wklejasz? W czym to miało tobie pomóc?
'Pochylić się nad zarzutami'? Naprawdę?
Według ciebie mamy skoczyć na Wonzia, bo robiąc coś za darmo, w swoim wolnym czasie robi co chce?
Dał nam/daje przez te lata tyle fajnych materiałów i radości na strimach, i to za nic tak właściwie, ale niektórych nigdy nie zadowolisz.

I jeszcze jedno, a ty zrobiłeś coś dla dobra czatku, albo
@blackbird: Człowieku pogięło cię? Że tak ładnie zaptyam???

Mnie tam się gęba śmieje jak banan, gdy on odpala strima. Fanbojstwo? Może trochę. Ale szczerze podziwam jego gadulski talent. O czymkolwiek by nie mówił, wnioski są zawsze opatrzone idealnym komentarzem. Swego czasu mocno się dziwiłem, że nie bierze za to kasy, jak reszta znanych jutjuberów.

Oczekiwania czatu? By tylko nie przestawał strimować i jakiś mały cud dla jego oczek.To są prawdziwe oczekiwania.