Wpis z mikrobloga

@adam-photolive: Najważniejsze aby wstać rano to mieć po co wstawać. Pakuje sie dzień wczesniej, zeby rano bez zbędnego marnowania czasu wyjść z domu. Dziś zapomniałem karty pamięci ale po 10 minutach na szczęście sie zorientowałem i wróciłem. Rozkładanie i ustawianie sprzetu na szybko bo dobrego światła około 15 minut. Kilka fotek i powrót, wślizguje się do domu, w którym jeszcze wszyscy śpią. Później jak już czlowiek sie ogarnie troche, rzut oka na lapka i uśmiech na twarzy bo już widze ze kadry będa dobre. I mała rada dla chłopaków z tagu #przegryw. W zyciu nie liczy się benis into w----a. Najważniejsze to mieć pasję, która jest motorem napędowym i motywuje do codziennego działania. Ja dziś poświęciłem na moją pół godziny, nie licząc dojazdu i powrotu- ale mam dzieki temu dobry humor cały dzień.
#fotografia
#krakow
adam-photolive - @adam-photolive: Najważniejsze aby wstać rano to mieć po co wstawać....

źródło: comment_PX35yW7frUIkfyrcca21R8VZPEXcXy3t.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkelwykopowicz: To prawda, czlowiek który ma ciśnienie aby na siłę zbudować relację zapomina o innych rzeczach i przestaje się rozwijać bo wszystko skupia na tym celu. A czlowiek spełniony potrafi zdrowo podejść do sprawy i osiągnąć równowagę.
  • Odpowiedz