Wpis z mikrobloga

@Damian77777 chodzi o ból czy o nudę podczas tatuowania? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja w piątek miałem robiony biceps i ramię, czyli coś tak jak u Ciebie. Tylko, że trwało to koło 5-6h. Ogólne bez tragedii =)
@LuckySeven: Mam jeden tatuaż, ale taki mniejszy, robiony już dawno temu. Wtedy dziaranie trwało 2h,a teraz 8h i się zastanawiam jak to przeżyję () Ogólnie chodzi mi o ból fizyczny i takie psychiczne zmęczenie
@Damian77777 fizycznie to największy problem miałem z dretwiejacymi palcami przy tatuowaniu bicepsa. Niestety trzeba robić przerwy, aby przywrócić krążenie w dłoni.

No i nie wiem czy robisz kolor czy nie, się jeśli tak to postaraj się skończyć pierw biceps i później ramię.

Tatuażysta mówił, że biceps to jedno z gorszych miejsc wlasnie że względu na drętwienie palców.

A psychicznie to zawsze warto pogadać o jakichś #!$%@? lub jeśli będziesz miał możliwość poklikać
@Damian77777 to zależy. a tak serio... nie no, to naprawdę zależy. ( ͡º ͜ʖ͡º) to miejsce jest ogólnie spoko, przecieranie ręcznikiem będzie Cię najbardziej bolało w ostatnich godzinach.
@Damian77777: Im dalej w las tym mniej boli, pamiętam pierwsza dziarke którą ziomek robił mi 1h - LEDWO WYTRZYMAŁEM. Późniejsze sesje po 6-8h wytrzymywałem bez większego problemu, miejsce które chcesz dziarać należy do jednego z najmilszych wiec luźna guma
@Damian77777: Najgorsze są w sumie jak mówi to mój tattuator " bielińki " ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( tak, jest ukraińcem ) to już troszeczkę boli, ale podejrzewam że nie jest to związane z białym tuszem tylko oranie po raz kolejny tego samego fragmentu skóry
@Damian77777 najważniejsze weź ze sobą coś słodkiego i zjedz pożądane śniadanie i nawet kanapeczki sobie weź na sesję. Mam pół rękawa od barku do łokcia i szczerze boli, ale da się wytrzymać. Jak będziesz się źle czuł to mów, nie graj twardziela który wysiedzi i nawet nie drgnie