Wpis z mikrobloga

@Shaggy_dg: dzbana sobie w lustrze szukaj, skoro uważasz, ze w Polsce LGBT mają takie same prawa jak osoby heteronormatywne. Pokaż mi w jaki sposób gej może uniknąć podatku od spadku od swojego partnera na tej zasadzie co mąż od żony. Podpowiedź: nie znajdziesz takiego sposobu, bo ludzie LGBT nie mają w Polsce takich samych praw co hetero, a Ty jesteś zwykłym kłamcą.
  • Odpowiedz
gej w tęczowym kubraczku obklejony dildosami jest stricte kojarzony z seksem.


@Shaggy_dg: mi się ogólnie faceci nie kojarzą z seksem, ani nie wydają pociągający tym bardziej. Najwidoczniej masz jakieś nierozwiązane problemy ze sobą skoro widzisz tam obiekty seksualne. Powinieneś się pogodzić ze swoją orientacją.
  • Odpowiedz
@HanAssholeSolo ... daj znać jak skończysz 16 lat. Albo leki zaczną działać. Wy naprawdę jesteście tak zakutymi łbami że jakakolwiek próba dyskusji poza siłową nie ma absolutnie żadnego sensu...
  • Odpowiedz
@Shaggy_dg: Tradycyjnie wyborca Konfederacji musi się zesrać takim gówno argumentem. Jakbym Ci plebsie nie napisał o podatku od darowizn tylko o dziedziczeniu to byś napisał o "spółce Malinowskiego z Wiśniewskim".
  • Odpowiedz
@Tymajster mhm. Bo rozumne istoty problemy rozwiązują i znajdują na to sposób. Wy nie jesteście w stanie znaleźć drzewa w lesie. Wasza nieskuteczność i Kwik jest tak żałosny że aż zabawny.
Zrozumcie wreszcie że ludzie was nie lubią i zwyczajnie ich obrzydza to co reprezentujecie sobą i swoim zachowaniem. Im bardziej w to brniecie tym bardziej zjednaczacie ludzi przeciw sobie.
  • Odpowiedz
Wy naprawdę jesteście tak zakutymi łbami że jakakolwiek próba dyskusji poza siłową nie ma absolutnie żadnego sensu...


@Shaggy_dg: a czyli nie dość, że kryjesz się z tym, że faceci wzbudzają w tobie odczucia na tle seksualnym, to jeszcze zrobiłeś się agresywny gdy o tym wspomniałem. Ciekawe, Ciekawe.
  • Odpowiedz
@niochland A umiesz czytać? Pisałem że obie strony należy zwalczać. Btw większość narodowców to całkiem normalni ludzie. A patriotyzm w kraju który jest w centrum wieloletniego sporu między wschodem i zachodem jest bardzo zdrową reakcją na wiele lat #!$%@? że wszystkich stron
  • Odpowiedz
Pisałem że obie strony należy zwalczać. Btw większość narodowców to całkiem normalni ludzie


@Shaggy_dg: aha, dobra, pseudocentrysta, a de facto ukryty prawak, który tego się wstydzi
czyli nie będzie można przedyskutować niczego, bo jeszcze zasugeruje, ze Hitler byłby całkiem spoko jakby był polakiem
  • Odpowiedz
@Tymajster xDDDDDD

@HanAssholeSolo Ty człowieku naprawdę jesteś śmieszny. A żeby było lepiej, Nie miał bym absolutnie żadnego problemu z byciem gejem. Na pewno nie biegał bym w stringach po ulicy i nie krzyczał w kółko jak mi źle.

@niochland za beszczeszczenie flagi i #!$%@? Religi w struktury państwowe powinno się karać.
Jestem patriotą i mnie wkurza wrzucanie do jednego wora z katofaszystami.
  • Odpowiedz
@niochland nie. Hitler był socjalistą, ćpunem i człowiekiem chorym psychicznie. Narcyzem i debilem który w imię obrony rasy pozwolił zginąć milionom ludzi. Na tej wojnie zginął kwiat młodzieży Niemieckiej, polskiej itp A zrobił to tylko i wyłącznie dzięki propagandzie i dezinformacji. Dokładnie takiej jaką nieudolnie stosują obie strony obecnie.Od dziesiątek lat walczycie dla samej walki. A politycy na waszych garbach i tak robią co chcą.
Shaggy_dg - @niochland nie. Hitler był socjalistą, ćpunem i człowiekiem chorym psychi...

źródło: comment_uT4uAOfOsMwvk41CG1PgYUvBuJGjWUC9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz