Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_ nie wierzę że Ci odpisuje... Ale w którym miejscu Ci zabrania ktoś żyć swoim życiem? Hm? Aborcja? To nie twoje życie. Pary homo? A róbcie sobie co chcecie, byle nie na ulicach ( btw. Ja tego też nie mogą na ulicach, paradować nago, lizać się itp wiec mamy = ) Korwin jest za legalizacją dragow, prostytucji, broni itp. Więc mniej zakazów. Powiedz mi czego Ci ona (jako część prawicy albo prywatnie)
  • Odpowiedz
Pary homo? A róbcie sobie co chcecie, byle nie na ulicach


@Shaggy_dg: jesteś za związkami partnerskimi zawieranymi w domach? Już nie bądź taki łaskawy, wystarczą śluby cywilne w USC.
  • Odpowiedz
@Tymajster jak dla mnie mogą nawet brać śluby. Ale rozumiem czemu katolicy mają z tym problem.
Wystarczy że nazwą to inaczej i nikt z tym nie bedzie dyskutował poza skrajnymi odłamami. Ktore bagatela sa po obu stronach ¯_(ツ)_/¯ jak dla mnie powinno sie strzelać i do fanatycznie skrajnej prawicy jak i lewicy. Bo obydwie te grupy są skrajnie niebezpieczne dla reszty.

@Kuciniak Nie. Szybka wizyta na Google xD
  • Odpowiedz
@HanAssholeSolo lecz się człowieku... Nie każda nagość jest sexualizowana. Na plaży też cię wkurzają kobiety i faceci w strojach kąpielowych? Jezus na krzyżu to symbol religijny w żaden sposób nie kojażący się z seksem, gej w tęczowym kubraczku obklejony dildosami jest stricte kojarzony z seksem.
Jeśli nie widzisz różnicy to zrób światu przysługę i nie rozmnażaj się i nie przekazuj dalej genów które są rakiem na ciele społeczeństwa.
Btw jestem ateistą, na
  • Odpowiedz