Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co sądzicie i silniku 1.0 T-GDI 120KM do Kia Stonic która współpracowałaby z automatem 7DCT czy to jest spoko opcja czy ten silnik o pojemności kartona mleka musi się popsuć po 150k km? Czy to jest całkiem rozsądna opcja dla osób, które nie katują samochodu?

#motoryzacja #kia #samochody #motor
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WhoDidThatToYou: tylko w dodatkowym zakupie, ale szczerze mówiąc jak czytałem opinie to nie wiem czy nawigacja z Android Auto nie jest lepsza, bo dane są aktualne. No i Android wybiera najkrótsza drogę uwzględniając korki, a do tego jest potrzebne połączenie z netem czego wbudowane mapy nie maja. Wiadomo, że jest to kosztem niedogodności, że trzeba podpiąć telefon kabelkiem, ale moim zdaniem nie warto dopłacać.
  • Odpowiedz
Mam pytanie, jak po czasie sprawdza się ta skrzynia i silnik? Niestety nie mam możliwości przetestowania a zastanawiam się nad kupnem. Jak auto radzi sobie z przyspieszaniem oraz jazda autostradowa ok 160/170km/h??? Z góry dzięki za odpowiedz
  • Odpowiedz
@Qba525: Podbijam pytanie jak się sprawdza po większym przebiegu. Pytanie o jazdę autostradową 160/170 to chyba nie na miejscu z takim silnikiem. Wyczuwam szybką wymianę silnika przy takiej jeździe.
  • Odpowiedz