Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciemnienie: kup sobie tabletki na sen, sam korzystałem, brałem przez 30 dni i odstawilem, teraz mam taki sen, że mnie dziecko w nocy nie budzi jak płaczę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ragoku: ciąża, farmakologia odpada. Prawdopodobnie spada mi naturalnie poziom dopaminy, bo organizm szykuje się do opieki nad potomstwem. Do tego dochodzą inne niewygody związane z tym stanem i efektem są noce z oczami jak pięciozłotówki. Dobra, wyśpię się za 3-4 lata, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ciemnienie: fałszywyniebieskipasek here xd A próbowałaś zasłaniać sobie oczy? W ciemności organizm produkuje melatonine... Może to pomoże? A jeśli nie to ciepłe mleko z miodem albo kakao ale ciepłe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nama: dziś to były głównie nogi, mrowienie i ból kolan, bo wczoraj miałam aktywny dzień, trochę mnie też kręciło na zmianę pogody (czasem mi się zdarza). Nogi wyżej średnio pomagały, bo tak się ciężko śpi na lewym boku, co by tej żyły głównej nie gnieść. Rogal porzucony, mąż porzucony, uciekłam na złożoną sofę, bo mi tam lepiej sie zaprzeć plecami.

Generalnie po prostu nagle przestałam sypiac ciągiem po 8h z różnych
  • Odpowiedz