Wpis z mikrobloga

@stahlriefen: Dzięki, mimo, że jestem facetem mam podobne obawy jak Ty teraz, jak poprzestawiam znaki drogowe to jeszcze spoko, gorzej jak kogoś przestawię na tamten świat. Ale taki strach jest dobry z tego co czytałem, ten strach właśnie powoduje, że nie doprowadzasz do niebezpiecznych sytuacji.
  • Odpowiedz
@stahlriefen: Dasz radę, nawet jak spowodujesz wypadek to zawsze jest wina instruktora( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak w ostatniej klasie LO dziewczyny robiły prawko, takie sieroty zdawały że nigdy bym się tego po nich nie spodziewał... ;)
  • Odpowiedz
@Anonim71830: jak dla mnie, niezależnie od płci każdy ma prawo czuć strach, to naturalne. ...ale serio, trzymam kciuki. + chyba racja, może taki lekki strach powoduje, że człowiek jest ostrożniejszy i uważniejszy
  • Odpowiedz
@heheszek: dziękuję, haha, kurcze no mam jednak nadzieje, że do żadnego wypadku nie dojdzie. ...ja to już paaarę lat po liceum, sama mam się trochę za taką sierotę, w sensie nierozgarnięta jestem, często mi coś z rąk wypada i w ogóle taka nieogarnięta bywam. ...no ale chyba jeśli mocno się skupię, to będę bardziej przyziemna i sobie poradzę
  • Odpowiedz
@stahlriefen: Zrobisz jeśli chcesz, i o ile masz sprawny wzrok i motorykę. 1-3 próby to standard. 4-7 podejść to trochę słabo, ale bez tragedii. 8+ to już trzeba się zacząć zastanawiać nad sobą.

Jeśli uznasz, że źle Ci się jeździ z instruktorem, to go po prostu zmień. Znajoma zmarnowała 2k i 2 podejścia do egzaminu przez jazdę z nieogarniętym instruktorem.

jak dla mnie, niezależnie od płci każdy ma prawo czuć
  • Odpowiedz