Wpis z mikrobloga

gurwa wczoraj bylem na koncercie w #volvo w #warszawa na #kwiatjabloni z dupeczka. JA bierdole jak mozna tego gowna sluchac? kompozycyjnie spoko i zaawansowanie ale #!$%@? wokale i tekst? ta laska to takie beztalencie! ten typ jeszcze moze cos wyciagnie ale laska tragedia zero glosu no nie polecam. Mialem szczescie ze bylem w pierwszym rzedzie i moglem na stopki jej popatrzec bo inaczej bym sie chyba zabil. i jeszcze te kobiety 35-45+ co sie wystroily w jakies gowno o co chodzi sie pytam? na dyskoteke szkolna tez by sie wystroila? jestem w szoku ze przez tyle lat rozwoju polskiej muzyki nadal jest w tak prymitywnym momencie ze takie gowno osiaga taki fejm ze maja 9mln wyswietlen

tutaj kawalek ktory bije na glowe to gooooooooooooooowno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://youtu.be/Q2q1HdOhFWk

#muzyka #produkcjamuzyki #polska

no jestem tak #!$%@? ze takie gowno ma taki fejm przeciez to jakies bajki dla dzieci #!$%@? maja 27 lat a glos jak dzieci z downem.
  • 8
@yeloneck: sto procent prawy. #!$%@? mnie strasznie. Moze i sa spoko nie twierdze tego ale przez lata grali za darmo NIKT ich nie chcial sluchac no zrozumcie to jak dziala biznes! oni sami mowia ze przez LATA nikt ich nie sluchal. Zakladali jeden zespol za drugim, probowali wszystkiego az w koncu wystapili w "must be the music" a tam jak puszczaja Ciebie w TV i dochodzisz do jakiegos poziomu to podpisujesz
@wybur: ja jestem daleki od hejtu czy wyzywania od gówien, ale swego czasu dużo się nasłuchałem od ludzi jaki to fajny zespół i że świeże i takie fajne, ale jak w końcu odpaliłem to i odsłuchałem, to stwierdziłem, że w ogóle nie rozumiem o co tyle szumu. Takie przeciętne domowe granko, przeciętne śpiewanko. Nie powiem, żeby było bardzo kiepskie, no ale zupełnie nie rozumiem zachwytu. Nie pamiętam w ogóle żadnej melodii,
@pampolicjant: podoba mi sie ze nie ma w Tobie jadu (specjalnie z duzej) ale mnie wkurza jak ludzie brna za jakims gownem. to co wczoraj widzialem to koszmar. Gimbusy bo wiadomo to jest grupa docelowa i ludzie po 40+ ??? o co chodzi? nie ma ambitnej muzyki gurwa w polsce ze trafia do nich takie gowno MOWIONE? nawet nie spiewane. Jezeli to sa dzieci sienkiewicza to #!$%@? nie wyszly mu bo
Jezeli to sa dzieci sienkiewicza to #!$%@? nie wyszly mu bo spiewaja tragicznie #!$%@? beztalencia ha tfuuu


@wybur: bez przesady, przecież Kuba Sienkiewicz to też nie jest jakiś znakomity wokalista XD Ale być może za sprawą taty trochę łatwiej im było się wybić. Az sobie dziś chyba odsłucham ich więcej, żeby spróbować zrozumieć ich popularność XD

No i wiadomo, że młodzież na to leci, bo mogą się utożsamić z nimi wiekowo.