Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
#zalezie #nobait
Mirki i Mirabelki, co ma zrobic samotna matka, aby po prostu zaspokoic swoje potrzeby seksualne? No bo mezczyzna moze po prostu wejść na roxe, zaplacic dziwce, krótko mówiąc - zapłaci i ma. A kobieta? Z tego co mi wiadomo, nie spotkalam sie w Polsce z burdelem dla kobiet, gdzie mozna by zapłacić i gzic sie do woli z jurnym samcem. Nie szukam milosci - od tego mam mojego synka i rodzine, oni takze zapewniaja mi wsparcie i towarzystwo, wiec takze do tego mezczyzna nie jest mi potrzebny. Bratnia dusza? Od tego mam przyjaciółke. Bankomatu również nie szukam - zarabiam na utrzymanie swoje i synka, dodatkowo były mąż płaci alimenty, więc finansowo niczego nam nie brakuje. No tylko ten nieszczęsny seks. Jako zdrowa kobieta w kwiecie wieku i z dość silnym popedem seksualnym mam dość spore potrzeby i gdzie ja biedny zuczek mam znalezc zaspokojenie? Nie jestem mega laska by od tak zaciągnąć faceta na numerek na raz lub kilka bez zobowiązań (lekko ulaniec here), a badz co badz nawet najlepszy wibrator nie zastapi prawdziwego mężczyzny... Jakies rady?,

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
BiałySeba: @AnonimoweMirkoWyznania: @zoombie: @stefan_pmp: @Eugeniusz_Zua: @overjoyed: @Amerykanski-Naukowiec: @overjoyed:
To jest z pewnoscia bait, ale odpowiem. Droga OP sluchaj. Daj dzieci na sobote i niedziele do kolezanki lub babci albo do ich taty. Idz na imprezke do klubu dla osob 30 plus. Potancz i wypij dwa piwka i wybierz sobie kogos z tych co na ciebie zerkaja. Pogadajcie, mozesz od razu powiedziec co cie interesuje