Wpis z mikrobloga

Mirki #samochody (nie bijcie, fanatycy), jaką polecacie wyszukiwarkę ubezpieczeń, która ma opcję wpisywania danych swojego samochodu, a nie wybierania z listy? Przeszukałam chyba z 5 i w żadnej nie ma mojego samochodu.
#ubezpieczenia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aksal89: mfind mi odpisał, że mam wpisać byle co i potem się kontaktować bezpośrednio z ubezpieczycielem XD a potem dyktowałam dane przez telefon, a na maila i tak przysłali ofertę dla innego auta
@Ubea_pl: Peugeot 307 II, 2.0 i, co rodzi te problemy, 177KM 130kW - w żadnej porównywarce nie ma takiej mocy, a jak już jest to dla SW, a ja mam hatchback.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: no właśnie byliśmy ale u jednego, a chcemy mieć porównanie czy nas nie naciąga xD
Bo ubezpieczamy to auto pierwszy raz, mamy poprzednią polisę właściciela i jest tam niecałe 800 zł, a agent nam wyliczył 1250.
A jestem wyczulona, bo już raz za starego szrota musiałam przez pomyłkę ubezpieczyciela płacić 1600.
  • Odpowiedz
@Limonene: Można zrobić tak, że liczysz na zbliżony model, a później po przekierowaniu się na stronę danego ubezpieczyciela można skorygować dane auta - pewnie o to chodziło. Podbij na priv, zobaczymy czy możemy dokonać zmiany na tej ofercie, która została do Ciebie przesłana.
  • Odpowiedz