Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirko spod znaku #windows #windows10 szukam klucza oryginalnego do Windowsa który to będzie instalowany na W7. Wiem że już minął czas darmowego upgrade z W7 do W10, ale rozrzut cenowy mnie po prostu przerasta. Oryginał od MS to 699 zł , natomiast znalazłem wiele aukcji na alledrogo z cenami zaczynający i się od 3,89 zł. Na ile to są legalne klucze i nie zostanie mi "zbanowany" Windows za kilka dni/tygodni/miesięcy?
Zdaje się że to samo dotyczy MS OFFICE.
  • 24
@wiskoler: Zbanuje jak ten klucz użyje pół osiedla. Cały czas działa aktywowanie kluczy win7 na win10 - nawet poprawnie wersje instalator wybiera, jak podasz klucz od 7pro zainstaluje się 10pro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszpap: To jest komputer klienta, poprosił mnie bym mu wyczyścił z danych dyski, odinstalował wszelakie oprogramowanie którego używał i przygotował dla dzieciarni jego by mogła sobie używać jako maszyny do pisania. Chciałem tu wsadzić jakiego Linuxa, ale on boi się że nie podołaja z przesiadką, i wtedy jeszcze wpadł na pomysł żeby to była dziesiątka. We właściwościach systemu mam znaczek że to oryginalny system, jest info ze system został aktywowany -
@CeZiK_: Dzięki, mam z tego serwera płyty instalacyjne, ale klient chciał mieć kilka programów zachowanych a nie wiem czy ma instalki do nich. Zobaczę co bedzie po upgrade jak teraz idzie.