Wpis z mikrobloga

#rozowepaski co Was bardziej zniechęca do potencjalnego partnera?
Mężczyzna, który potrafi w chamski bądź wulgarny sposób zwracać się do Was, czy jednak taki, który na każdym kroku Wam przytakuje, podlizuje się i jest nienaturalnie/nieszczerze miły.

Dwie skrajności, nie ma odpowiedzi po środku.

#pytanie #ankieta

Co bardziej zniechęca do dalszej znajomości?

  • Kiedy mężczyzna ma chamskie odzywki 41.3% (38)
  • Kiedy mężczyzna jest nienaturalnie miły 58.7% (54)

Oddanych głosów: 92

  • 39
@lezkaniebieska: Nie wiem ale moja żona raz zostawiła otwarte mieszkanie (bo klucz zostawiła w pracy - a ja 1 wyszedłem do swojej pracy), walić sprzęt w mieszkaniu oprócz mojego komputera - ale w szufladzie było ponad 70 tysięcy schowane.

Powiedziałem, że jest głupia jak pier... lewy but u lewej nogi - jak mi odpowiedziała na moje pytanie (czemu zostawiła otwarty dom), "bo nie chciała się spóźnić do pracy, no co miałam
@fraunber: ano, masz rację. @samuraj24 podał między innymi taki przykład jak trzeba, tylko, że powtarzający się w różnych innych, lżejszych sytuacjach. Po prostu jest coś stresującego, coś problematycznego, albo inne zdanie i już lecą epitety.

Nie zgodzę się, że przewrażliwienie. Ja też bym pewnie wypominała, bo nawet w stresujących sytuacjach trzeba umieć zwrocić uwagę normalnie i szacunek do siebie mieć. Nie oceniam, kazdy w związku ma jak chce. Taka jest moja
@lezkaniebieska: duzo kobiet to potrafi takie mile ale uszczypliwosci walic, falszywe i zawsze powiedza mezczyznie ze one to nic a on ma problem. nie wierze ci ze taka jestes super co nigdy nikomu ironia, sarkazmem, zadnych uszczypliwosci, czy nawet slow jak kazdemu sie zdarzy w nerwach czy przeklnac czy powiedziec "gowno prawda" albo inne takie