Wpis z mikrobloga

@Jencus:
-Ściągnij sobie aplikację do monitorowania postępów np. Quitzilla lub Quitnow.Dzięki temu będziesz miał poczucie że jesteś w trakcie pracy nad sobą, chociaż pewnie będzie ci się zdarzać resetować postęp, grunt żeby tego nie robić zbyt często bo tracisz wtedy zaufanie do siebie.
-Złego nawyku nie da się wykorzenić, można go tylko nadpisać.Powinieneś czymś zastąpić papierosy np.Gumami do żucia, lizakami czy cukierkami.
-Przez pierwsze tygodnie to będzie horror, będziesz chodził cały
@Jencus: żeby rzucić palenie trzeba tylko naprawdę chcieć, po kilkunastu latach rzuciłem z dnia na dzień, bez żadnych tabexów czy książek motywacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stwierdziłem że jednak #!$%@? to palenie i rzucam :) trochę mi zajęło dojście do tego wniosku ale lepiej późno niż wcale ( )
@Jencus:
@Znowu-sie-nie-chce: 18dni bez fajka tutaj here. rzuciłem pod wpływem chwili po 9 latach. najlepiej mnie motywuje to, że zadaje sobie pytanie "jak to ja nie rzucę jak inni rzucają?" xD i myślę, że "po co mam palić, jak zapalę to się resetuje". nie wiem ale teraz wątpię czy chciałbym rzucać ponownie jakbym się wkopał w to znowu, ale psychika mi siada, że raczej nie mam zamiaru wracać.
dopiero mi
@Znowu-sie-nie-chce: mi apetyt się nieznacznie poprawił, ale tak no to jest najgorsze, że wszystko z fajką się wiąże i ciężko o tym nie myśleć robiąc coś gdzie zawsze fajka w mordzie towarzyszy :D Akurat gdybym trochę przytył to spoko, bo ostatnio chudnę, ale i tak nie jem dużo więcej. Fajne są te wafle typu andruty, cienkie, można pochrupać zamiast fajki, na razie najlepiej zdaje egzamin noszenie paczki tego w kieszeni w
@Znowu-sie-nie-chce: na pewno omijaj palące towarzystwo, bo to teraz po tym czasie mnie najbardziej przyciąga, a najlepiej jak znasz kogoś kto rzuca/ił to warto pogadać co i jak. na imprezie w ostatni weekend gdzie każdy znajomy palił aż głupio było siedzieć samemu przez tą chwilę jak wszyscy wychodzili na fajkę, ale o to chodzi, żeby się trzymać postanowienia.
co do jedzenia to nie wiem co więcej ci mogę poradzić, to tak