Wpis z mikrobloga

Hej,
Mam pytanie do eksperta.
Czy w ogóle warto, i ile kosztowała by naprawa kosztowała. Oraz czy to da się naprawić, a naprawa będzie bezpieczna.

Chodzi o to że chce go kupić za psie pieniądze i wziąć do firmy na montaże. Mercedes Vito

Więcej zdjęć w komentarzu

#samochody #auto #naprawa #mechanikasamochodowa #mechanika #blacharstwo #pytaniedoeksperta
WildAnimal - Hej,
Mam pytanie do eksperta.
Czy w ogóle warto, i ile kosztowała by nap...

źródło: comment_leZvSH6xfXSUAhAr3Dl80uN6w8pXw15n.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@WildAnimal: Da sie. progi generalnie bym wymienil. Reparaturki sa tanie. Nie wiem co montujesz , ale jak masz spawacza w ekipie to zrobi to pewnie nie najlepiej, ale przynajmniej jako-tako.
Blotnik albo naprawa za 30 zeta - szpachel i bialy spray, albo wymiana na uzywke ~100-200 zeta.

Mercedesy maja to do siebie, ze gnija, ale w odroznieniu od ducato i spolki wozek, vin i podluznice zwykle sa nieruszone. Za 1000 to
  • Odpowiedz
@WildAnimal: Progi są tanie, ale znajdź kogoś kto to wstawi tak żeby to jakoś wyglądało i nie przeżarło ponownie po roku a to wszystko za 200 zł. Nie ma bata.
Jak potrzebujesz takiego średnio dużego auta to lepiej szukać dużego kombi albo vana (osobowego), wywalić z niego fotele. Będzie dużo większy wybór niż z busami które będą strasznie zajechane jak np. ten.
  • Odpowiedz
@WildAnimal: Vito to studnia bez dna, wieczna rdza, padająca elektryka (utlenia się normalnie przewód w izolacji) i duże koszta naprawy (wiele czynności serwisowych wymaga opuszczania całego przedniego zawieszenia).
  • Odpowiedz